0

@Encore tak jest, wyjątkowo przyjemne mecze, niewiele było nudy w sumie

1

@VegetaPolska my nie zdobędziemy nawet jednego pkt xD

3

4 minuta
4x "okazja"
Dario idzie na POTĘŻNY over

0

pierwsza "okazja"

0

@Firestone jaką asyste? XDDDD

4

@Coutinho007 zależy czy ślimak ze skorupą czy bez

3

@Maciasek może to i lepiej

1

Nigeryjski książę i DJ
XD

1

@Gibbon_FCB w reklamie nie chodzi o to, żeby była dobra tylko żebyś ją pamiętał nawet jeśli jest bardzo wkur....
akurat w tym to ni są dobrzy

1

jego to trzeba jeszcze sprzedać zanim sie kupiło xD

0

@EleanoR tłumaczenie troche nie bardzo, błąd na błędzie xD

0

Hahahaha, witamy w Barcelonie

0

@Colon ta

0

z tymi anegdotami jest jak z pizzą z ananasem - nie każdy lubi

1

@Ronmes na spokojnie, bo z Portugalią też tak miało być a coś tam wygrali :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@zeko0 no, sztanga niesamowita

0

Alibaba amatorka

1

@AntekGriezmann na spokojnie, piszę "na razie" bo jeszcze ma cały mecz

0

Depay jak ogórek na razie xD

3

@Krisgum całe mecze są do obejrzenia na TVP sport z tego co widziałem

0

@norbi77 aż 4 drużyny wychodzą z 3 miejsc na tych mistrzostwach

3

Król, genialny piłkarz + wzorowe zachowanie
rudy geniusz

5

@Criss18Barca też bym nie zawiązał xD ze 4 razy w życiu miałem garniak na sobie, zawsze wiązałem z poradnika na necie

5

@zadafcb Hektor nie dał rady

4

@sergio5 pełna zgoda

3

15 minut na uzupełnienie płynów w Żabce i wracamy do gry

5

Ależ nasza armata wystrzeliła, oby żaden kibic nie ucierpiał

7

Wass kapusta i kwass

52

Rudy Ukrainiec urodzony w Izraelu o nazwisku Cygankow (Tsygankov)
combo stulecia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?