Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby rolę się odwróciły... Real cisnął i bramka Valencii z niczego. Przeważnie było inaczej :D
0
I to my walimy w poprzeczki i słupki? :D
0
"Podpisuje się takie umowy, żeby więcej za piłkarza wyrwać"
Nazwisko Reusa samo narzuca się na usta.
4
Mam nadzieję, że poprawili skuteczność od meczu z nami.
0
No to przełączamy na Real ;)
40
Jacyś koledzy Kanaryjczyka hahahaha
0
Iniesta gliki-take zrobił
0
Hahahahah Pedro
0
Del Bosque co tam ćwiczy
0
Neyaaaaaaaaar! :D
0
Nie ma to jak zadać pytanie i samemu sobie na nie odpowiedzieć xD
0
Spokojnie jak na wojnie, spinać zaczynami po 70 minucie.
1
Zaczyna się... xD
1
Bardziej bym pochwalił bramkarza niż zganił Neymara.
0
Wermelen, tyle nie grał, że zapomnieli jak się jego nazwisko wymawia.
1
Stwierdzili ze i tak kazdy zna to nie wkleją
2
Słyszałem taką opinię, rozumiem, że Muller jest z Bawarii?
21
Lubię gościa, NIemiec bo Niemiec, ale całkiem sympatyczny :D
0
Na szczęście to ich problem ;)
1
Komentarz usunięty
2
Haha napisałeś jakbyś był dyrektorem sportowym u nas xD " Zastanawiałem się czy by go nie ściągnąć" :D
0
2;0, go Poznań!!! :)
1
LEEEEECH POZNAŃ! 1;0 ;)
1
Nie uważam, by Pep mógł dać nam coś nowego.
0
Ja zgniecione, zjedzone, przetrawione i ..... i też wyplute..
5
Na Seville liczyłem i się przeliczyłem ;xxx a mecz na Bernabeu.. cóż, zobaczymy.
0
Enrique* Panie Szpakowski ;)
24
Biblia, stary testament
0
Odra Wodzisław, hahahahaha
0
Komentarz usunięty