0

Jakby rolę się odwróciły... Real cisnął i bramka Valencii z niczego. Przeważnie było inaczej :D

0

I to my walimy w poprzeczki i słupki? :D

0

"Podpisuje się takie umowy, żeby więcej za piłkarza wyrwać"
Nazwisko Reusa samo narzuca się na usta.

4

Mam nadzieję, że poprawili skuteczność od meczu z nami.

0

No to przełączamy na Real ;)

40

Jacyś koledzy Kanaryjczyka hahahaha

0

Iniesta gliki-take zrobił

0

Hahahahah Pedro

0

Del Bosque co tam ćwiczy

0

Neyaaaaaaaaar! :D

0

Nie ma to jak zadać pytanie i samemu sobie na nie odpowiedzieć xD

0

Spokojnie jak na wojnie, spinać zaczynami po 70 minucie.

1

Zaczyna się... xD

1

Bardziej bym pochwalił bramkarza niż zganił Neymara.

0

Wermelen, tyle nie grał, że zapomnieli jak się jego nazwisko wymawia.

1

Stwierdzili ze i tak kazdy zna to nie wkleją

2

Słyszałem taką opinię, rozumiem, że Muller jest z Bawarii?

21

Lubię gościa, NIemiec bo Niemiec, ale całkiem sympatyczny :D

0

Na szczęście to ich problem ;)

1

Komentarz usunięty

2

Haha napisałeś jakbyś był dyrektorem sportowym u nas xD " Zastanawiałem się czy by go nie ściągnąć" :D

0

2;0, go Poznań!!! :)

1

LEEEEECH POZNAŃ! 1;0 ;)

1

Nie uważam, by Pep mógł dać nam coś nowego.

0

Ja zgniecione, zjedzone, przetrawione i ..... i też wyplute..

5

Na Seville liczyłem i się przeliczyłem ;xxx a mecz na Bernabeu.. cóż, zobaczymy.

0

Enrique* Panie Szpakowski ;)

24

Biblia, stary testament

0

Odra Wodzisław, hahahahaha

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?