Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drogę do szatni im wskażę jedynie
0
Bale to jest jednak tytan wojny
1
Co by nie mówić, Morata ma klasę.
0
Platfus klasyczny
0
Podobnie jak Juve
3
Nie, przytrzymali go.
1
Wycyganić xDDDD
2
Teraz Laskowski przesadził...
Lewa obrona to słaby punkt Realu.. bo Marcelo w obronie gra żałośnie, oj Jacuś starzejesz się.
4
TO co tu czytam to niepojęte, z 'hala dzieci' chyba ludzie przerzucą się na beke z 'visca łebków'
zero obiektywizmu, obrażanie i płacz o wszystko
1
Hahahah
Karny słuszny, pewnie wykonana 11, o co Ci chodzi?
0
Karny zasłużony, Juventus nie dorósł do finału LM :)
1
Tylko się bronią, sami skazują się na porażkę.
0
Torpeda Rożental...
0
No cóż... finał, ale to już nie to samo ;>
0
Byliśmy na ich połowie w ostatnich 20 minutach?
0
Gra padła, masakra jakaś.
14
Żaden mem nie powstanie xDDD
15
Nienawidzę tego gościa xDD
Piszę, że kogoś nienawidzę i zbieram łapki ;) Kocham Was miśki
1
Pogratulował awansu.
0
Twarowskiego i Smoka ;D
Oczywiście nie dosłownie, lubię ich słuchać
1
http://www.meczyki.pl/ter_stegen_znakomicie_zatrzymuje_lewandowskiego,46892,filmik.html
29
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_26061.jpg?1
Hahahaha, po prostu kocham tych gości
37
https://vine.co/v/eKzJZ6gPOWA
*.*
0
Zapomniałem, że Andres dziś gra, autentycznie... zapomniałem po prostu.
0
Co jak co, ale bramkarzy to nam Zubi załatwił na lata :D
4
http://static1.squarespace.com/static/509705fee4b09e893827ffa4/50cf727be4b0b46e08fb99a6/50cf7294e4b0b46e08fbae76/1355773023459/David+Alaba.jpg
Hahaaa
0
Postraszyli, postraszyli.... i nic :D
1
Błąd Busquetsa, oj zrobi się mecz.
0
Ta, Bayern to bardzo trudny przeciwnik.
0
Już wiem czemu tyle czasu nie gra...