Barcfan
Dołączył/a: luty 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ WiernyCules FCB
mozna wiedziec z kąd te dane? pzdr
0
Alves zasluzyl na wyzszą ocenę, przecież gdyby nie poradzil sobie w tych kilku sytuacjach sam na sam z cr7 to wynik moglby byc inny. jak dla mnie- 8.
0
@ klocek12355
nie wyglądało to zbyt poważnie, po prostu złapał się za udo, tak jakby dostal skurczu. myslalem ze po chwili wejdzie na boisko, ale pewnie nie chcieli ryzykowac i zszedl.
0
dawid10418k
a to ciekawe, bo jego ojciec jest Brazylem ;p
0
" "Obecnie jest warty więcej pieniędzy", powiedział. " - wiecej od?
0
chłopacy hah;d.
0
profesorek
masche moze grac bez problemu na srodku obrony, w pomocy maja przeciez m.in. di Marie
0
NIE
0
w sezonie 2011/12 z konieczności musieli grać Busquets i Mascherano.
? wyprzedzamy fakty?;d
0
faulowali, czy byli faulowani... co za roznica. omg
0
nie wie ktos, gdzie mozna znalesc dokladne statystyki z meczu? np. ile podan wykonal Xavi(+% podan celnych).
0
na kazdym kroku "Messi nigdy nie strzelil bramki na wyspach". przeciez to zwykly zbieg okolicznosci...
0
@ uzeyros
hahah o ochronie VV ;d. czytaj w bodajze cz 1.