0

ee... a z kąd on wie jaki poziom osiągnie Götze?

0

"(...)a on ma już na koncie 25 celnych strzałów."
mysle, ze Messi ma wiecej strzalów celnych :p

0

noooo podanie Messiego palce lizac

0

chyba ze pep na serio zaskoczy i keita zagra na prawej :p.
albo na prawej zagra puyi a na srodku masche z busqim

0

libsonFCB z kad wiesz ze to rak?

0

to dlaczego piłkarz regularnie występuje w reprezentacji i to w spotkaniach towarzyskich?- bo jest niezastąpiony w reprze?

0

...bo skromnosc to podstawa

0

@seneridex
nie zbierze mu sie, bo teraz mają innego bramkarza :P

0

@barcelinh4
z tego co kojaze, to najblizszy mecz gramy z saragossą...

0

tylko nie to okno :p

0

moim skromnym zdaniem, to trzecioligowiec zagral na rownym poziomie z barca...

0

@Ledsbourne
podpisuje się pod twoimi slowami.

0

krnąbrny...

0

@ksanti18
tak, to na prawde martwi...cóż, przynajmniej bramki strzela...

0

dokladnie

0

@caranthir12
Argentyna jeszcze ugra... ;)

0

199 ogolnie :)

0

czy bedzie mozna pobrac caly mecz?

0

nie liczy sie czas doliczony.

0

jak zakończyla sie ta sprawa?

0

genialna bramka

0

dobrze gada, polać mu

0

White Hart lAne...

0

Peszko :D

0

swietny artykuł

0

@Geble
tez to zauwazylem, ale sędzia nie gwizdnął tez karnego dla barcy w faulu na Messim:)

0

ale stara fota..

0

nie, 107 :)

0

ta, taka hybryda

0

@NaZawszeBarca

Tak, Bojan to dobry pomysl, a pod koniec za niego Nolito.

na szpicy ibrahimovic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?