1

A jaka pewność że po 30 minutach nie zejdzie bo go potrąciło źdźbło trawy?

0

Jeśli ktoś tworzy spinkę to tylko Ronaldo, jak już Messi o nim mówi to pozytywnie, a jak Cristiano... to w większości jest pasywno-agresywny.

0

LET THE FLAME BEGIN

6

Zubi powinien spać na sraczu

0

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Rakitić na skrzydle wycofuje piłkę, godny następca Cesca.

0

Rakitić na trybuny i wypożyczenie w styczniu. Wstyd.

0

Liczę na 2:0 !!!!

0

naucz sie dziecko linkowac

1

ALMERIA1!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEE GOOOOOOL

1

Rakitić jest kreatywny jak Rasiak :D

1

Pique facepalm :D

2

Rakitić gra? Czy poszedł do szatni się odlać?

0

Ten nowy komentator...

0

Prowokacja LFP. Vela zamiast Messiego LOL.

0

Powiem to po raz 100.

Asysty Rakiticia w tamtym sezonie to w 90% gole z rzutów rożnych. Kiedy ostatnio Barca strzeliła z rożnego?

1

Ale Raktić gra ofensywnie oO Patrzysz gdzie on w ogóle stoi? Podaje do Xaviego, do tyłu i wbiega w pole karne, jest totalnie bezużyteczny. Jak spróbuje rozrzucić to niedokładnie, Bartra jak już mówiłem lepiej rozrzucał piłki do boków. Kupili niewypał za 20baniek

0

Messi będzie grał dłużej

1

Kolejny bezbarwny mecz Rakiticia, Bartra lepiej rozgrywał w ofensywie :/

11

Lucho to debil. Wystawia obronę która nie sprawdza się od 2 lat a nie daje szansy Bartrze który zawsze sprawdzał się dobrze gdy dostawał minuty.

Oby nowy trener miał do niego więcej zaufania (tak, jestem pewien że Lucho wyleci).

6

Barca kupila 30 latka za 20mln a Valencia kupiła 22-letniego Mustafiego za niego za 8 i gra lepiej. 2 sezony szukają obrońcy a Valencia od razu wie czego chce. Może my mamy jakichś słabych skautów?

2

Chyba mówi o Juvenilu.

2

Smutmo mi jak słyszę "szansa dla Bartry", bo Bartra jest lepszy od Mathieu...

Co ten Lucho odwala to szok

1

Weź wstydu oszczędź człowieku, następca Cesca... raz schodzi na skrzydło a potem robi za napastnika przyglądając się jak Messi drybluje czekając na cud. Dobre sobie.

1

Czas na hattrick Milika i pierwszy rekord Enrique - 3 porażki z rzędu.

0

We wszystkich rozgrywkach ma 11 asyst i 2 gole. Rakitic 2 gole 0 asyst

0

Kiedy w ogóle Barca przegrała w lidze 2 mecze pod rząd?

0

Z taką formą Barcy to Milik ustrzeli hat-tricka.

3

Nawet jakby je wykorzystali to Barca nadal grała żałośnie i z każdym mocniejszym zespołem przegraliby z kretesem...

11

Ten mecz tylko pokazuje że niezły sezon Vigo w zeszłym sezonie nie był zasługą Enrique. Co gorsza, został taktycznie zgnieciony przez swojego następce dysponującego dużo słabszą drużyną...

To chyba coś mówi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?