BarcaLbn1
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A jaka pewność że po 30 minutach nie zejdzie bo go potrąciło źdźbło trawy?
0
Jeśli ktoś tworzy spinkę to tylko Ronaldo, jak już Messi o nim mówi to pozytywnie, a jak Cristiano... to w większości jest pasywno-agresywny.
0
LET THE FLAME BEGIN
6
Zubi powinien spać na sraczu
0
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Rakitić na skrzydle wycofuje piłkę, godny następca Cesca.
0
Rakitić na trybuny i wypożyczenie w styczniu. Wstyd.
0
Liczę na 2:0 !!!!
0
naucz sie dziecko linkowac
1
ALMERIA1!!!!!!!!!!!!!! JEEEEEEEEEEEEEEE GOOOOOOL
1
Rakitić jest kreatywny jak Rasiak :D
1
Pique facepalm :D
2
Rakitić gra? Czy poszedł do szatni się odlać?
0
Ten nowy komentator...
0
Prowokacja LFP. Vela zamiast Messiego LOL.
0
Powiem to po raz 100.
Asysty Rakiticia w tamtym sezonie to w 90% gole z rzutów rożnych. Kiedy ostatnio Barca strzeliła z rożnego?
1
Ale Raktić gra ofensywnie oO Patrzysz gdzie on w ogóle stoi? Podaje do Xaviego, do tyłu i wbiega w pole karne, jest totalnie bezużyteczny. Jak spróbuje rozrzucić to niedokładnie, Bartra jak już mówiłem lepiej rozrzucał piłki do boków. Kupili niewypał za 20baniek
0
Messi będzie grał dłużej
1
Kolejny bezbarwny mecz Rakiticia, Bartra lepiej rozgrywał w ofensywie :/
11
Lucho to debil. Wystawia obronę która nie sprawdza się od 2 lat a nie daje szansy Bartrze który zawsze sprawdzał się dobrze gdy dostawał minuty.
Oby nowy trener miał do niego więcej zaufania (tak, jestem pewien że Lucho wyleci).
6
Barca kupila 30 latka za 20mln a Valencia kupiła 22-letniego Mustafiego za niego za 8 i gra lepiej. 2 sezony szukają obrońcy a Valencia od razu wie czego chce. Może my mamy jakichś słabych skautów?
2
Chyba mówi o Juvenilu.
2
Smutmo mi jak słyszę "szansa dla Bartry", bo Bartra jest lepszy od Mathieu...
Co ten Lucho odwala to szok
1
Weź wstydu oszczędź człowieku, następca Cesca... raz schodzi na skrzydło a potem robi za napastnika przyglądając się jak Messi drybluje czekając na cud. Dobre sobie.
1
Czas na hattrick Milika i pierwszy rekord Enrique - 3 porażki z rzędu.
0
We wszystkich rozgrywkach ma 11 asyst i 2 gole. Rakitic 2 gole 0 asyst
0
Kiedy w ogóle Barca przegrała w lidze 2 mecze pod rząd?
0
Z taką formą Barcy to Milik ustrzeli hat-tricka.
3
Nawet jakby je wykorzystali to Barca nadal grała żałośnie i z każdym mocniejszym zespołem przegraliby z kretesem...
11
Ten mecz tylko pokazuje że niezły sezon Vigo w zeszłym sezonie nie był zasługą Enrique. Co gorsza, został taktycznie zgnieciony przez swojego następce dysponującego dużo słabszą drużyną...
To chyba coś mówi...