Jak Neymar wczoraj nie miał udanych dryblingów według was i nie wywalczał wolnych to radzę udać się do kliniki okulistycznej. Zaraz obok Messiego najlepszy gracz Barcy ostatnich dni.
Ten mecz tylko pokazuje że niezły sezon Vigo w zeszłym sezonie nie był zasługą Enrique. Co gorsza, został taktycznie zgnieciony przez swojego następce dysponującego dużo słabszą drużyną...
Komentarze
1
A jaka pewność że po 30 minutach nie zejdzie bo go potrąciło źdźbło trawy?
0
Jeśli ktoś tworzy spinkę to tylko Ronaldo, jak już Messi o nim mówi to pozytywnie, a jak Cristiano... to w większości jest pasywno-agresywny.
0
LET THE FLAME BEGIN
6
Zubi powinien spać na sraczu
0
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
20
Jak Neymar wczoraj nie miał udanych dryblingów według was i nie wywalczał wolnych to radzę udać się do kliniki okulistycznej. Zaraz obok Messiego najlepszy gracz Barcy ostatnich dni.
11
Ten mecz tylko pokazuje że niezły sezon Vigo w zeszłym sezonie nie był zasługą Enrique. Co gorsza, został taktycznie zgnieciony przez swojego następce dysponującego dużo słabszą drużyną...
To chyba coś mówi...
11
Lucho to debil. Wystawia obronę która nie sprawdza się od 2 lat a nie daje szansy Bartrze który zawsze sprawdzał się dobrze gdy dostawał minuty.
Oby nowy trener miał do niego więcej zaufania (tak, jestem pewien że Lucho wyleci).
10
Skończymy dużo gorzej.
9
Za co wy winicie Leo?Cały czas to on próbował się przedrzeć przez 5 zawodników a reszta się patrzyła