0

Ja bym postawił na taki skład
Valdes
puol pique alvves mascherano
cesc sergio xavi iniesta
alexis
messi

i na zmiany to alexis-tello
cesc-adriano

0

dobra trzeba o tym zapomnieć , wkońcu nie jest tragicznie... trzeba tylko wygrać rużnicą 2 bramek

0

poperam devastator odnośnie tello

0

Fabregas 7!!!

0

Według mnie powinien być taki skład
Valdes
pique puol alves masche
iniesta xavi sergio
cesc alexis
messi

0

nie mieszjmy wiary z błotem
a zwłascza jesli chodzi o porównanie "messi duch świety" czy pepe Syn boży nie porównujmy ich z bogami

0

całoko

0

ja bym dał tak
Pinto
pique alves puol mascherano
sergio xavi iniesta
tello alexis
messi

i w 50 min pedro za tello
i w 70 min cuenca za alexisa


PS niewiecie w jakich strojach zagramy???

0

Całowice zgadzam się z pepe ,liga nie jest już dla nas

0

i znowu messi perfekcyjny karny :)

0

Nie ma co marzyć barca obroni tytuł nawet jeżelik przypadnie jej grać z madrit w finale .A co do chelsea to nie ten sam zespuł co kiedyś ale trzeba na nich uważać szczegolnie na takich zawodników: torres ostatnio prezentuje wysoką formę oraz lampard, mata czy meireles

0

Ja sie ciesze nie tylko wygraną ale przedewszystkim wykorzystanym karnym messiego.Widać że teraz karne wykorzystuje bezbłędnie ,Widzieliśmy przecież jak wykiwał bramkarza a potem idealnie uderzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?