Barca009
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym postawił na taki skład
Valdes
puol pique alvves mascherano
cesc sergio xavi iniesta
alexis
messi
i na zmiany to alexis-tello
cesc-adriano
0
dobra trzeba o tym zapomnieć , wkońcu nie jest tragicznie... trzeba tylko wygrać rużnicą 2 bramek
0
poperam devastator odnośnie tello
0
Fabregas 7!!!
0
Według mnie powinien być taki skład
Valdes
pique puol alves masche
iniesta xavi sergio
cesc alexis
messi
0
nie mieszjmy wiary z błotem
a zwłascza jesli chodzi o porównanie "messi duch świety" czy pepe Syn boży nie porównujmy ich z bogami
0
całoko
0
ja bym dał tak
Pinto
pique alves puol mascherano
sergio xavi iniesta
tello alexis
messi
i w 50 min pedro za tello
i w 70 min cuenca za alexisa
PS niewiecie w jakich strojach zagramy???
0
Całowice zgadzam się z pepe ,liga nie jest już dla nas
0
i znowu messi perfekcyjny karny :)
0
Nie ma co marzyć barca obroni tytuł nawet jeżelik przypadnie jej grać z madrit w finale .A co do chelsea to nie ten sam zespuł co kiedyś ale trzeba na nich uważać szczegolnie na takich zawodników: torres ostatnio prezentuje wysoką formę oraz lampard, mata czy meireles
0
Ja sie ciesze nie tylko wygraną ale przedewszystkim wykorzystanym karnym messiego.Widać że teraz karne wykorzystuje bezbłędnie ,Widzieliśmy przecież jak wykiwał bramkarza a potem idealnie uderzył.