0

niezdobędziemy pucharu gampera i kataloni bo bedzie grał barca rezerwowa

0

a gdzie torres

0

szkoda że torres nie grał

0

o to dobrze

0

o kurde trzeba żeby messi zdobył złotą piłkę najszybciej wyeleminować portugalie z euro z kim teraz bedzie grać portugalia??

0

czemu cztery ?
1.klubowe mistrzostwa świata
2.cdr
3.superpuchar uefa
4 ?

0

mam pytanie kiedy odbędzie się superpuchar hiszpani między Barcą i realem

0

czemu pinto broni?

0

tello za pedro i czemu broni pinto??

0

0

Kto komentuje na tvp 1 ????????

0

super stroje nie weim dlaczego nie prezentują 3 kompletu

0

torres do barcy

0

już byś chciał lionel jest 100000000000 razy lepszy od cb

0

ronaldo na kolanach hahhahaahhhaa

0

pinto number one

0

PINTO NUMER JEDEN VALDES ZAWINIŁ W WAŻNYCH MECZACH PINTO NUMER JEDEN!!!!!!!

0

według mnie:)

0

skład na malage:
pinto
pique puol alves mascherano
sergio xavi iniesta cesc
messi tello

0

Pinto powinien być podstawowym bramkarzem

0

taaa 1 nieudany sezon i już dochodzi

0

Według mnie pep powinien odejść bo przegrana La LIGa i LM to udowadniają

0

według mnie najlepsze stroje barcy to te turkusowe...

0

Barca jest wielka barca wygra ten mecz

0

To co pep wyprawia jest nie do pojęcia...

0

Zobaczycie przez to ustawienie z 3 obrońcami przegramy

0

Ja nie moge jak można grać ustawieniem 3-4-3 w półfinale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

jakie hala dzieci ja nie moge

0

barca jest o 100000000000000000 razy lepsza od realu to że im się fartło i wygrali to nieznaczy że mamy ak ubolewać ,ciekawe czy madrit ubolewa tak nad każdą porażką z barcą bo jeżeli tak to chyba by umarli z płaczu
VSCA EL BARCA!!!

0

dobra potrzebuje szybkiej odpowiedźi : na jakim kanale można obejrzeć mecz?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?