Bania
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda ze nie ma postore i lamely z romy
0
milan niech spie......
0
nawe nie
0
chyba w bierki pod woda
0
ja tesz go nie chce wole falcao
0
no i tak ma byc
0
nie zagra w copa del rey.szkoda
0
oby tak dalej
0
Wy jestescie rozjebani teraz tak gadacie a jak barca go kupi to będziecie mu dupe lizac...
Kład sie na meczu z barcą bo inaczej barcy nie da sie pokonac to był jego plan na ten mecz ja akurad oglądam lige angielską i wiem ze on jest swietnym napastnikiem (jak za darmo to niech barca go bieze innej szansy nie będzie)
---------------->NIKOGO NIE CHCIAŁEM URAZIĆ
0
messi dostanie zlota pilke
0
szkoda ze barca nie gra w finale
0
lepiej falcao
0
lepszy falcao
0
no i tak ma byc
0
0
bo jest slaby
0
PSG chce sprzedac sakho
0
keita nie jest wart15min.on ma ponad 30lat
0
kupujemy FALCAO.no i gitara
0
Mojim marzeniem jest thiago silve,jordi alba i falcao lub Llorente
0
ile lat ma falcao
0
barca powina kupic albe falcao i kogos na srodek obrony
0
wole jana vertonghena
0
Jordi Alba jest lepszy od geretha bela
0
JAK GRAL AFELLAY?
0
messi jest najlepszy