0

szkoda ze nie ma postore i lamely z romy

0

milan niech spie......

0

nawe nie

0

chyba w bierki pod woda

0

ja tesz go nie chce wole falcao

0

no i tak ma byc

0

nie zagra w copa del rey.szkoda

0

oby tak dalej

0

Wy jestescie rozjebani teraz tak gadacie a jak barca go kupi to będziecie mu dupe lizac...
Kład sie na meczu z barcą bo inaczej barcy nie da sie pokonac to był jego plan na ten mecz ja akurad oglądam lige angielską i wiem ze on jest swietnym napastnikiem (jak za darmo to niech barca go bieze innej szansy nie będzie)
---------------->NIKOGO NIE CHCIAŁEM URAZIĆ

0

messi dostanie zlota pilke

0

szkoda ze barca nie gra w finale

0

lepiej falcao

0

lepszy falcao

0

no i tak ma byc

0

0

bo jest slaby

0

PSG chce sprzedac sakho

0

keita nie jest wart15min.on ma ponad 30lat

0

kupujemy FALCAO.no i gitara

0

Mojim marzeniem jest thiago silve,jordi alba i falcao lub Llorente

0

ile lat ma falcao

0

barca powina kupic albe falcao i kogos na srodek obrony

0

wole jana vertonghena

0

Jordi Alba jest lepszy od geretha bela

0

JAK GRAL AFELLAY?

0

messi jest najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?