Bananek92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piekary Śląskie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno nie widziałem tak dobrej reklamy pepsi z "gwiazdami" !
Coś wspaniałego !
Messi na koncu mowi : Thierry ...
No pomyślcie chłopaki ; gadali by do siebie po nazwisku ?
0
Co z was za kibice ? Powinniście go wspierać a nie wypominać błędy . Aklimatyzacja trwa do 2 lat . Przypomnijcie sobie jak bylo z Henry'm 1 sezon , siano gral a drugi fenomenalny .
Nie ocenia się faceta jak zaczyna , tylko jak kończy :)
0
Pewnie kochanka zrobiła mu malinkę i nie chce żeby żona się dowiedziała ;p
0
Drodzy przyjaciele , dajcie jakis link z plynnie dzialajacym meczem :)
0
Witam , mógłby mi ktoś powiedzieć co to znaczy "Cantera contra cartera" ??
Jutro 3;1 dla Barcy !!
0
Dmytro pewnie czeka na wypłate ;))
0
jakie jest haslo na Lukaszewski hd ?? Visca el Barca !
0
Ibrahimovic też nie miał do nas przejść , a wiemy co się stało ...
Txiki sprawia cuda transferowe :)
0
NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(
0
Byłbym bardzo dobrym transferem. Caceres jeszcze nie jest za dobry , Milito ciągle kontuzjowany, a Marquez często kartki zbiera .