1 marca 2010, 23:42
0
Dawno nie widziałem tak dobrej reklamy pepsi z "gwiazdami" ! Coś wspaniałego ! Messi na koncu mowi : Thierry ... No pomyślcie chłopaki ; gadali by do siebie po nazwisku ?
12 stycznia 2010, 13:43
Co z was za kibice ? Powinniście go wspierać a nie wypominać błędy . Aklimatyzacja trwa do 2 lat . Przypomnijcie sobie jak bylo z Henry'm 1 sezon , siano gral a drugi fenomenalny . Nie ocenia się faceta jak zaczyna , tylko jak kończy :)
31 grudnia 2009, 10:41
Pewnie kochanka zrobiła mu malinkę i nie chce żeby żona się dowiedziała ;p
5 grudnia 2009, 23:10
Drodzy przyjaciele , dajcie jakis link z plynnie dzialajacym meczem :)
28 listopada 2009, 19:18
Witam , mógłby mi ktoś powiedzieć co to znaczy "Cantera contra cartera" ?? Jutro 3;1 dla Barcy !!
16 czerwca 2009, 13:24
NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(
22 września 2009, 23:10
jakie jest haslo na Lukaszewski hd ?? Visca el Barca !
10 sierpnia 2009, 09:13
Ibrahimovic też nie miał do nas przejść , a wiemy co się stało ... Txiki sprawia cuda transferowe :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dawno nie widziałem tak dobrej reklamy pepsi z "gwiazdami" !
Coś wspaniałego !
Messi na koncu mowi : Thierry ...
No pomyślcie chłopaki ; gadali by do siebie po nazwisku ?
0
Co z was za kibice ? Powinniście go wspierać a nie wypominać błędy . Aklimatyzacja trwa do 2 lat . Przypomnijcie sobie jak bylo z Henry'm 1 sezon , siano gral a drugi fenomenalny .
Nie ocenia się faceta jak zaczyna , tylko jak kończy :)
0
Pewnie kochanka zrobiła mu malinkę i nie chce żeby żona się dowiedziała ;p
0
Drodzy przyjaciele , dajcie jakis link z plynnie dzialajacym meczem :)
0
Witam , mógłby mi ktoś powiedzieć co to znaczy "Cantera contra cartera" ??
Jutro 3;1 dla Barcy !!
0
NIeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;(
0
jakie jest haslo na Lukaszewski hd ?? Visca el Barca !
0
Ibrahimovic też nie miał do nas przejść , a wiemy co się stało ...
Txiki sprawia cuda transferowe :)
0
Dawno nie widziałem tak dobrej reklamy pepsi z "gwiazdami" !
Coś wspaniałego !
Messi na koncu mowi : Thierry ...
No pomyślcie chłopaki ; gadali by do siebie po nazwisku ?
0
Pewnie kochanka zrobiła mu malinkę i nie chce żeby żona się dowiedziała ;p