Balson111
Dołączył/a: sierpień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmmmm...moim zdaniem koeman się nie nadaje...trzeba podpisać depaya i garcie do tego sprowadzić kogoś za busquesa i np gaye. Do tego wyrzucić takich graczy jak junior langlet pjanic braighwait. Jakby się dało i by przyszła dobra oferta to griezzmann out tez i podpisać aguerro bo griezzmann to nawet do nas nie pasuje...wszystko jest zależne ile będą mieć pieniędzy...po sprzedaży ww zawodników może by mieli siano żeby kupić do tego gaye i np zakarie