O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2140
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Hmmmm...moim zdaniem koeman się nie nadaje...trzeba podpisać depaya i garcie do tego sprowadzić kogoś za busquesa i np gaye. Do tego wyrzucić takich graczy jak junior langlet pjanic braighwait. Jakby się dało i by przyszła dobra oferta to griezzmann out tez i podpisać aguerro bo griezzmann to nawet do nas nie pasuje...wszystko jest zależne ile będą mieć pieniędzy...po sprzedaży ww zawodników może by mieli siano żeby kupić do tego gaye i np zakarie

Zobacz wszystkie

0

Hmmmm...moim zdaniem koeman się nie nadaje...trzeba podpisać depaya i garcie do tego sprowadzić kogoś za busquesa i np gaye. Do tego wyrzucić takich graczy jak junior langlet pjanic braighwait. Jakby się dało i by przyszła dobra oferta to griezzmann out tez i podpisać aguerro bo griezzmann to nawet do nas nie pasuje...wszystko jest zależne ile będą mieć pieniędzy...po sprzedaży ww zawodników może by mieli siano żeby kupić do tego gaye i np zakarie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?