Badi6363
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gdzie puyol ?:((
0
David czyżby powrót do formy ? :) w końcu .. moim zdaniem Tito powinien dawać mu dużo częściej szansę gry od pierwszych minut . :))
0
David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))
0
v4ns
Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby wrócił Eric Abidal..
bo kto podniesie puchar ligi mistrzów ? :D
0
A o reprezentacji nie mam zielonego pojęcia . :/
0
7VillaPuyol5
jeśli Katalonia uzyska niepodległość to barcelona będzie grała w lidze francuskiej. xd
już by nie było elClasico..
0
No . tylko trochę szkoda że Puyola nie ma . :/
0
Ja was wszystkich nie rozumiem . skoro bayern gral lepiej to dlaczego nie Wygral ? chelsea ma lepszych i bardziej doświadczonych zawodników którzy potrafią wytrzymać presję przy karnych.. nie to co robben i bastian..
VISCA EL BARCA ; >
0
Messi zawsze bedzie lepszy od Krysi. ;>>
0
To nie nasz dzień .. i będzie 7pkt do Realu Madryt .. ale szkoda ; ((
gdyby messi wykorzystał sytuację z 15minuty było by super .. ; ((
0
Jaki wynik ? proszę napisz ktoś !
0
BulaKG
na 1:0 messi na 2:0 alexis na 3:0 messi
VeB!
0
Może mi ktoś powiedzieć która minuta meczu jest ?
0
Messi żądzi !
zła passa meczów wyjazdowych przełamana ! ; ))
0
która minuta już ?