David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))
David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))
Komentarze
0
a gdzie puyol ?:((
0
David czyżby powrót do formy ? :) w końcu .. moim zdaniem Tito powinien dawać mu dużo częściej szansę gry od pierwszych minut . :))
0
David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))
0
v4ns
Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby wrócił Eric Abidal..
bo kto podniesie puchar ligi mistrzów ? :D
0
A o reprezentacji nie mam zielonego pojęcia . :/
0
Messi zawsze bedzie lepszy od Krysi. ;>>
0
która minuta już ?
0
Jaki wynik ? proszę napisz ktoś !
0
No . tylko trochę szkoda że Puyola nie ma . :/
0
David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))