Babcyn14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bańska Niżna
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sakho chce odejść z PSG więc może o niego trzeba się postarać:)
0
Żałosny jest jest Perez i tyle. Nie chce oglądać jak Barca na jego stadionie wznosi Puchar Hiszpanii do góry:)
0
Panowie Teraz leci powtórka GD na Sportkubie także możecie teraz w spokoju oglądnąć i przeanalizować mecz na spokojnie:)
0
A jednak to prawda!!! Cholera kontuzje zaczynają nas nękac:(
0
Podobno Afellay zerwał dziś na treningu wiezadła w lewym kolanie!!! Wiecie coś więcej na ten temat???
0
Szkoda że nie będą grac w Chicago bo akurat jade tam na wakacje i bym sobie oglądnął moich ulubienców:)
0
Panowie nie liczy się teraz piękno gry ale 3 punkty. To jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No panowie zapowiada sie ciekawy mecz.Barca ich rozjedzie 4:0.Bayern może już jechać do domu
0
Po kryzysie nie widać żadnego śladu.Barca gromi w piękny sposób.Obrona była dziś fenomenalna noi Valdez, który zagrał jedno z lepszych spotkań.Czyste konto po raz kolejny. Pomoc była dziś świetna. Przedewszystkim Xavi, miał udział przy 3 bramkach.Najlepszy rozgrywający świata.Eto o nareszcie strzelił dwie bramki.Henry tak samo.Tlko coś Messiemu coś nie wychodziło. Błąkał sie po boisku.Dobze że strzelił bramke i to nie byle jaką.Podsumowując Brca zagrała dziś kosmiczny futbol.Miejmy nadzieje ze tak bedzie grała do konca sezonu.VISCA EL BARCA!!BARCA NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA.
0
Nareszcie pięny mecz barcy od dłuższego czasu.Prawie cała drużyna grała pięknie oprócz obrony która puściła dwie bramki.ale ogółem cała drużyna wypadła bardzo dobrze. Oby tak dalej.VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!