O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Sakho chce odejść z PSG więc może o niego trzeba się postarać:)

0

Żałosny jest jest Perez i tyle. Nie chce oglądać jak Barca na jego stadionie wznosi Puchar Hiszpanii do góry:)

0

Panowie Teraz leci powtórka GD na Sportkubie także możecie teraz w spokoju oglądnąć i przeanalizować mecz na spokojnie:)

0

A jednak to prawda!!! Cholera kontuzje zaczynają nas nękac:(

0

Podobno Afellay zerwał dziś na treningu wiezadła w lewym kolanie!!! Wiecie coś więcej na ten temat???

Zobacz wszystkie

0

Panowie nie liczy się teraz piękno gry ale 3 punkty. To jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Żałosny jest jest Perez i tyle. Nie chce oglądać jak Barca na jego stadionie wznosi Puchar Hiszpanii do góry:)

0

Po kryzysie nie widać żadnego śladu.Barca gromi w piękny sposób.Obrona była dziś fenomenalna noi Valdez, który zagrał jedno z lepszych spotkań.Czyste konto po raz kolejny. Pomoc była dziś świetna. Przedewszystkim Xavi, miał udział przy 3 bramkach.Najlepszy rozgrywający świata.Eto o nareszcie strzelił dwie bramki.Henry tak samo.Tlko coś Messiemu coś nie wychodziło. Błąkał sie po boisku.Dobze że strzelił bramke i to nie byle jaką.Podsumowując Brca zagrała dziś kosmiczny futbol.Miejmy nadzieje ze tak bedzie grała do konca sezonu.VISCA EL BARCA!!BARCA NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA.

0

Sakho chce odejść z PSG więc może o niego trzeba się postarać:)

0

Panowie Teraz leci powtórka GD na Sportkubie także możecie teraz w spokoju oglądnąć i przeanalizować mecz na spokojnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?