0

czy na cyfrowym polsacie obejrze gdzies mecz?

0

czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??

0

czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??

0

cos za duzo optymistow tutaj jest... Mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy. Derby rządzą sie swoimi prawami...troszke pokory....

0

co ten czlowiek widzi w tym Sergio Busquetsie?? moze mi to ktos wyjasnic?

0

co ten czlowiek widzi w tym Sergio Busquetsie?? moze mi to ktos wyjasnic?

0

a jak nie kun to moze krzynowek?

0

ja poprosze kuna aguero!

0

czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!

0

czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!

0

nic dziwnego ze ferguson oddal tego pique do barcy

0

henry nawet singlara nie moze przejsc :/

0

Ronaldinho wroc!!!!!!

0

Yaya za keite i mozna grac

0

na sląskiem wymieniają murawę na mecz reprezentacji....

0

Jak nasi zawodnicy zobacza ten objekt w Krakowie to pewnie sie zalamia....troche wstyd bedzie dla calej Polski jak barca zagra na tym stadionie... o ile sie nie myle to jest w remoncie....trubuny sa zburzone i itp...Żal, ze w 40-milionowym kraju nie ma godnego stadionu zeby goscic taki zespol jak barca.

0

tylko Quaresma!!

0

Dawać Quarezme!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?