BARCA87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy na cyfrowym polsacie obejrze gdzies mecz?
0
czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??
0
czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??
0
cos za duzo optymistow tutaj jest... Mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy. Derby rządzą sie swoimi prawami...troszke pokory....
0
co ten czlowiek widzi w tym Sergio Busquetsie?? moze mi to ktos wyjasnic?
0
co ten czlowiek widzi w tym Sergio Busquetsie?? moze mi to ktos wyjasnic?
0
a jak nie kun to moze krzynowek?
0
ja poprosze kuna aguero!
0
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!
0
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!
0
nic dziwnego ze ferguson oddal tego pique do barcy
0
henry nawet singlara nie moze przejsc :/
0
Ronaldinho wroc!!!!!!
0
Yaya za keite i mozna grac
0
na sląskiem wymieniają murawę na mecz reprezentacji....
0
Jak nasi zawodnicy zobacza ten objekt w Krakowie to pewnie sie zalamia....troche wstyd bedzie dla calej Polski jak barca zagra na tym stadionie... o ile sie nie myle to jest w remoncie....trubuny sa zburzone i itp...Żal, ze w 40-milionowym kraju nie ma godnego stadionu zeby goscic taki zespol jak barca.
0
tylko Quaresma!!
0
Dawać Quarezme!!