Jak nasi zawodnicy zobacza ten objekt w Krakowie to pewnie sie zalamia....troche wstyd bedzie dla calej Polski jak barca zagra na tym stadionie... o ile sie nie myle to jest w remoncie....trubuny sa zburzone i itp...Żal, ze w 40-milionowym kraju nie ma godnego stadionu zeby goscic taki zespol jak barca.
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!
Komentarze
0
czy na cyfrowym polsacie obejrze gdzies mecz?
0
czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??
0
czy na cyfrowym polsacie mozna obejrzec mecz??
0
cos za duzo optymistow tutaj jest... Mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy. Derby rządzą sie swoimi prawami...troszke pokory....
0
co ten czlowiek widzi w tym Sergio Busquetsie?? moze mi to ktos wyjasnic?
0
nic dziwnego ze ferguson oddal tego pique do barcy
0
Jak nasi zawodnicy zobacza ten objekt w Krakowie to pewnie sie zalamia....troche wstyd bedzie dla calej Polski jak barca zagra na tym stadionie... o ile sie nie myle to jest w remoncie....trubuny sa zburzone i itp...Żal, ze w 40-milionowym kraju nie ma godnego stadionu zeby goscic taki zespol jak barca.
0
na sląskiem wymieniają murawę na mecz reprezentacji....
0
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!
0
czyli porazka z wisla to nie byl przypadek....slabszy dzien czy cos tym stylu...a zespol guardioli mial wygrywac mecze na wyjzdzie. przynakmniej teraz ludzie nie beda pisac ze to przez slaba postawe ronaldinho!