O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi
  • Ulubione zespoły Barca, Villareal, Borussia Dortmnd
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2984
  • Liczba komentarzy 77
  • Polecenia 87

Komentarze

0

@noface ale nikt nie krytykuje samego zwolnienia, krytykowany jest sposób tegoż: ewidentnie bardzo nerwowy i nieprzemyślany ruch zrobiony na "szybko" byle uspokoić fanów.

0

@Odesseiron ej ale wiesz że krytykowanie (i w konsekwencji uwalanie) słusznych i potrzebnych zmian tylko dlatego że ktoś ktoś coś kiedyś źle zrobił to głupota?

To tak jakby premier nie był wiarygodny przy wprowadzaniu zakazu sprzedaży alkoholu dla osób

0

@Odesseiron ej ale wiesz że krytykowanie (i w konsekwencji uwalanie) słusznych i potrzebnych zmian tylko dlatego że ktoś ktoś coś kiedyś źle zrobił to głupota?
To tak jakby premier nie był wiarygodny przy wprowadzaniu zakazu sprzedaży alkoholu dla osób

0

@KrzysiekM Hulajnogi to oczywiście dramat i temat do uregulowania. Natomiast to co wypisujesz o pieszych to oczywiste bzdury są. Już nie chce mi się pisac że najczęściej ofiarami na przejściach są osoby starsze (oczywiście też w kapturach, ze słuchawkami i telefonem) bo to są ogólnie dostępne dane. Pierwszeństwo pieszych to absolutnie konieczny warunek aby jakkolwiek opanować to co się dzieje na przejściach (tu znów statystyki, u nas ginie najwięcej pieszych w UE). Dopóki nie będzie kija wiszącego nad kierowacami w postaci wysokich kar za nieuwagę na przejściach, dopóty nie będą oni dostatecznie zwalniac i uważać w tych miejscach. Sorry ale mówienie że to piesi są sobie winni że niedostatecznie uważają to niebezpieczna bzdura która doprowadzi do jeszcze wiekszego rozpuszczenia i nieodpowiedzialności kierowców.

1

@Simon_1899 Na tą chwilę Rakieta najsłabszy na boisku, 2 bardzo groźne straty, dużo niedokładności no i zmarnowana setka...

Zobacz wszystkie

11

Bredzisz. Problem polega na tym ze zarząd od początku konsekwentnie idzie linią najmniejszego oporu; myślę że to zarząd urabia w tej chwili grunt pod wybór Unzue ustami zawodników... Co więcej, wydaje się że od początku nie było planu A,B,C tylko plan Unzue a jacyś inni kandydaci to była tylko i wyłącznie zasłona dumna :P Tą kwestię wyjaśnił definitywnie Sampaoli mówiąc ze nawet nie podjęto próby kontaktu z nim.

8

Niepotrzebna złośliwość.

8

Zachowanie Suareza nie wymaga komentarza natomiast to, co imponuje w tej sytuacji, to zachowanie Juanfrana; wątpię czy ktokolwiek z Barcy ( czy generalnie z światowego futbolowego topu) oparłby się pokusie upadku i teatralnego domagania się kartki. Naprawdę szacunek!

6

Boję się, że w letnim okienku Madryt rozpuści plotę iż interesuje się Adrienem Silvą lub innym Danielem Parejo i w tym momencie Robert Fernandez dokona wyprzedzające uderzenie dokonując prewencyjnego zakupu zawodnika za 50 baniek :D

4

Masche 15mln? No bez jaj...

Media

Liga typerów

1 barcatv 112 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 99 pkt
4 Marjando 98 pkt
5 TrogluS 97 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?