0

"Skur*ysyn sam wszystko zdobył za pomocą sędziów"

Płacz sobie, płacz, w końcu to normalne jak ma się już do wygrania tylko przekancony cdr. A prostakiem to jesteś ty i do tego hipokrytą bo z tym "patrzeniem się na własne podwórko a nie cudze" to sam powinieneś zacząć praktykować - tak, mówię o sędziach.

0

Ale i tak będę kibicował chelsea w finale. Nie lubię szwabów.. Nienawidzę szwabów.......

0

bad15
Nadzieja na koniec? Dla mnie awans chelsea to jedno wielkie nieporozumienie za to bayern awansował okazując się lepszy od realu. Na prawdę nie rozumiem jakim cudem to starcie nie zakończyło się na 2-4 dla bayernu. Przykro mi to przyznać ale taka prawda. Ty lepiej tak jak ja miej nadzieję na to, że to efekt zmęczenie sezonem i gd i na poprawę gry Realu w przyszłym sezonie.

0

raul7
W sumie, to teraz kiedy zaczynają pisać rzeczy typu "hiszpańska piłka na kolanach" to chyba najlepszy moment, żeby się zjednoczyć. Jak w takim momencie dalej będą się żreć to to już chyba nigdy się nie uda ; p

0

whatis
Myślę, że powinieneś jak najszybciej przeczytać jeszcze raz co napisałeś albo i 10 razy jeśli będzie trzeba i to odszczekać ; D

0

cans
Ja bym się na twoim miejscu nie przyznawał, że mam takich kumpli. Takie coś obraża Real nazywając się jego kibicem.

0

whatis
Śmiać się czy płakać? ; p

0

Hasz29
Taka, że jak jest 11 to jest o jednego więcej niż 10 ; p

0

Hasz29
Widzisz różnicę między 11 a 10 geniuszu? ; >

0

vanhlesing100
Wygrywacie...

0

Haha, jakby ten skrzat dostał bombę od Lamparda to by mu głowa odpadła ; P

0

Aaaaaa! Messi jak ja cie lubię! ; p

0

0

daniel191
Za każdym razem to samo... ani jednego odstępstwa od normy... ^ ^

0

Tradycji staje się zadość... sędzia...

0

Rumba de Barca

Całkiem możliwe, w końcu valdes na bramce...

0

xFrytekx
Myślałem, że zwycięstwo należy się drużynie która strzeli więcej bramek a nie wymieni więcej podań. Ostatnio zauważyłem, że duża część z was uważa, że klepanie miliona podać to jedyny słuszny styl gry i nawet jeśli nie uda wam się w ten sposób strzelić bramki to zwycięstwo wam się należy za sam styl... no śmieszne i tyle.

"Liga mistrzów jak sama nazwa mówi, powinna być dla drużyn, które na to zasługują, a nie wyrywają zwycięstwa z rąk innych klubów..."
LMAO! - dowód na to co przed chwilą napisałem.. Bo przecież nie trzeba wyrwać zwycięstwa z rąk innego klubu (czyt. wygrać) tylko trzeba na to zasługiwać ; D

btw. Nie kibicuję Chelsea mistrzuniu.

0

xFrytekx
Nie wiem czy trzeba ci przypominać ale ta najgorsza drużyna która wyszła z grupy wygrała z wami ^ ^

0

Nie radziłbym się spinać, że zagrają ostatniej piłki bo na 99% czeka was wielkie rozczarowanie.. podobnie jak i ich ^^ Ja widzę ten mecz tak samo jak ostatni tylko będzie mniej sytuacji bramkowych dla barsy bo Di Mateo po ostatnim meczu wyciągnie wnioski i ulepszy obronę ; >

0

marek1078
Nadrabia to ponadprzeciętnymi zdolnościami upadania na glebę ; >

0

Powiedzcie mi jedno - ten challenger to dawny iceman? Strasznie podobny, frustracki styl wypowiedzi..
Pouczaj Guardiolę, umniejszaj mu dalej mimo, że w porównaniu do niego nie wiesz o piłce nic i nie śledzisz na bieżąco dyspozycji swoich zawodników.

0

Jaka morda taka i gadka... żałosny gość ; > Nie od dziś wiadomo, że kontra to jedna z wielu taktyk. Wczoraj Mourinho udało się wykorzystać "miażdżące" posiadanie piłki Barcelony ; >

0

Jak wy możecie najeżdżać na Messiego? Jak nie ma go w ataku to nie ma kto strzelać goli. Jak nie ma go w pomocy to nie ma kto podawać. Ale nie może grać na 2 pozycjach jednocześnie. 2 Messiego niestety też nie macie. Gdyby nie on to nie mielibyście prawdopodobnie w ogóle sytuacji bramkowych. Jak ja bym chciał takiego Messiego w Realu...

0

Tzard
Aaaa! Sfrustrowany dzieciaczek! Teraz już wiem jak się czuliście po wygranej w LM. Niezły musieliście mieć ubaw z tych gości którzy mówili, że sędziowie podarowali wam zwycięstwo ^ ^

0

Czego ten Messi szuka w rzutach wolnych?

0

mucha19945
Wyjdź kiedyś na boisko i spróbuj zagrać przez środek w uliczkę przy takim autobusie to będziesz wiedział czemu...

0

"Nie ma szans na zwycięstwo"

Tylko pozazdrościć kibiców ; D

0

Urok autobusów... Drużyna która chce być mistrzem musi umieć sobie z tym radzić ; p

0

skubi07
Myślę, że to dobry pomysł. Bez odbioru. ; >

0

Messiah
Zagraj środkiem jak tu taki autobus... ; p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?