Aryon
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ci którzy mówią, że Chelsea nie zasłużyła na zwycięstwo niech sobie przypomną połamanego alvesa sprzed roku i to w jaki sposób wygrał wam ligę mistrzów.
0
JohnBarça
Wygraliście w jeszcze bardziej daremny sposób ostatnią lm i gd w cdr i wtedy jakoś nie było ci wstyd.
0
Chmielekk
Bo w piłce wygrywa ten kto strzeli więcej bramek a nie ten ma większe posiadanie. Jak uważasz, że to jedyny słuszny styl to załóż ligę gry w "dziada".
0
Gitkolo
Motłochowi próbujesz do rozumu przemówić? Prędzej uda ci się parasol w dupie otworzyć...
0
barsa
"zal mi tych nieudacznikow zyciowych...."
Jeśli on jest nieudacznikiem to aż strach pomyśleć kim, tfu... czym jesteś ty...
0
dnm4ever
Na dodatek należałoby wziąć pod uwagę JAKIE oni bramy strzelają.
0
no-siema
No i w dalszym ciągu nie będzie miał z tym problemów chyba, że jakieś mega obcasy zacznie nosić ; D
0
Blinkin
Powiedział to co myśli. Nie mówił, że jest lepszy od Messiego tylko, że myśli, że jest od niego lepszy. Jest różnica ale widać nie wszyscy potrafią ją zauważyć. Pozdro dla motłochu który robi sobie pożywkę z tego taniego nagłówka. Wasi redaktorzy robią wam papkę z mózgu.
0
Baros1990
To widać jesteś lepszy od Myssiego bo jemu na wszystkie strzały w jego karierze ani razu takie coś nie weszło ^ ^
0
Baros1990
Messiemu nie ma za to co więdnąć. Jakby on z takiej odległości kopnął to by się piłka nawet do pola karnego nie doturlała ; p
0
Jak chcecie być obiektywni to najpierw odróżnijcie dostawianie nogi od strzelania prawdziwych bramek ; >
0
Piszcze dalej takie ostre nagłówki i dawajcie pożywkę do napinania dzieciom z tej stronki które oprócz tego nagłówka pewnie nic nie czytały.
0
Sawik_10
A kto powiedział, że on jest kibicem barcy i ma na myśli przestać jej kibicować?
0
Ras White Nigga
Oczywiście, że kupowanie za miliony nie jest rozwiązaniem. Lepiej kupić za tysiące i będzie wszystko ok ; >
0
blaugrana
Mówią o jego zachowaniu? Powtarzają tylko oklepane powiedzonka byle by po nim pojeździć. Czy mniej czy bardziej kulturalnie to cel mają zawsze ten sam.
0
blaugrana7
Dyskusja nie ale obrzucanie go obelgami już jak najbardziej tak ; >
0
Piotr
Myślę, że nikt z ogarniętych "hala dzieci" nie będzie miała nawet zamiaru komentować tych twoich żałosnych, frustrackich wypocin.
Miejcie tylko świadomość, że klepiąc tyle komentarzy pod tego typu newsem nie udowodnicie, że Mou ma "kompleks barcelony" a raczej, że to wy macie "kompleks realu" czy "kompleks mourinho" ; d
Ras White Nigga
Pierwsze primo to Mou wcale nie gada ciągle o barcelonie tylko powiedział o niej raz pod koniec sezonu i zapewne odpowiadając na konkretne pytania dziennikarzy ; >
Drugie primo - twierdzisz, że ciągle się mówi o barcelonie i Mou nie może tego znieść? Proszę cię... Jedyne co się teraz o barcelonie mówi to to, że się już wypaliła ; p
0
A co jeśli jemu faktycznie chodzi tylko o rozgłos w tej szopce? Wyobraź sobie, że jesteś małym trybikiem wymyślonej przez niego machiny która robi mu popularność. Nabija mu na licznik kolejne osoby które o nim gadają... Gdyby się okazało, że tak faktycznie jest to pewnie by ci się zgłupło ; p Ty nie czytasz w myślach więc nie możesz znać faktycznych motywów jego działania. Możesz tylko spekulować.. ; >
0
RWN
Oczywiście, że mają sens i już wcześniej napisałem dlaczego ; >
0
A tak w ogóle to macie pretensje do Mou, że uważa CR za piłkarza który powinien dostać ZP a nie waszego Messiego. Ale pomyślcie... nawet jakby uważał inaczej to co ma innego powiedzieć? ; p Jako trener Realu miałby mówić publicznie, że piłkarz największego rywala zagługuje na ZP a nie jego pupilek? Bitch, please... Czegoś takiego nigdzie nie zobaczycie ; p
0
"kompleks barcelony"... strasznie oklepane powiedzonko które nie wynika raczej z jakichś cudownych przemyśleń na temat zachowań trenera Realu a raczej z chęci rzucenia kolejnej obelgi w jego stronę. Tak was drażni, że nie możecie się powstrzymać by przy każdej okazji obrzucić go błotem. W tym momencie można by zacząć się zastanawiać czy wszyscy fanboye tegoż cudownego hasła nie mają czasem "kompleksu Mourinho" ; p Ale właśnie o tym wcześniej mówiłem... on tego chce ; >
0
Realny89
Oj nie gadaj bo jakby naszym kataloństwo zaczęło nawijać wprost, że stawiają autobus, boją się otwartej walki to też by zaczęli się pluć. Tak samo jak Mou gada im wprost, że ta ich nudna klepanka i filozofia gry - "byle nie stracić piłki" są usypiająca to zrozumiałe, że nie są zadowoleni ; p
0
Grabarz1750
No tak, chodzi mu o rozgłos. Tylko po co mu sam rozgłos? I tak jest już wystarczająco znany z tego co osiągnął z klubami. Jak chce ściągać presję z zawodników w środku sezonu przed GD czy jakimś innym ważnym meczem swoim kosztem to jeszcze zrozumiałe. Ale teraz pod koniec sezonu kiedy mają już mistrza dym robić? ; p
0
A mi się wydaje, że szczekając na niego robicie dokładnie to czego on chce. Koleś jest na tyle inteligentny żeby wiedzieć, że za podobne wypowiedzi będzie krytykowany. Wniosek - on chce być krytykowany. Po co mu to? To inna sprawa ; p
0
bronx
Podobnie jak i twoje i wszystkich śmiesznych napinaczy z tej stronki ; >
0
Tak mi się bynajmniej wydaje no ale już na pewno nie Messi 4 raz z rzędu to by była przesada ; p
0
Rok temu Ronaldo zgarniał pichichi, króle strzelców i inne pierdoły a i tak Messi dostał ZP. Jak ci guru którzy to rozdają chcą być konsekwentni to powinien zgarnąć Ronaldo...
0
@|0Messini
Lol.. takiego wałka, żeby messi dostał złotą piłkę w tym sezonie to chyba już nie dadzą rady zrobić.
0
pete
Pozamiatana liga i liga mistrzów, porażka w GD na camp nou, marny cdr na pocieszenie. Pep odchodzi w glorii chwały?
0
pete
Przepraszam ale czy motłoch lub raczej jego zacny przedstawiciel zwący się dziwnym zbiegiem okoliczności (a może i nie dziwnym) tak samo jak pies mojego sąsiada (sic!) nie jest w stanie dostrzec, że sam jest hipokrytą? Mówisz, że Mou jest prostakiem bo puszczały mu zwieracze i gadał za dużo jak przegrywał a ty właśnie w tym momencie robisz dokładnie to samo. To coś co masz na szyi - tego się używa!