0

piękno footballu...niech Borussia wygra LM, za to co robi z Realem..bajka..i do tego Polaczki;)

0

pozostaje kupic na srode..browara i lecimy z paryżanami, dobranoc cules

0

zastrzeżenia mam jedynie do bartry, thiago, deulofeu reszta dobrze lub tez b. dobrze

0

za to songO;) poczuł moc w tym meczu..gra jedwabiscie madrze, lekko..same achy

0

deu przegina z lekka

0

zestawienie obrony na psg??? ciezko powiedziec...Bartra bez polotu dzis..

0

wpuscic deulofeu..dac mu pole do popisu, ville i abiego oczywista sprawa, najpierw ABI, czekam na ten moment

0

abidal villa i deulofeu co wy na to???

0

zmiany na dzis : pique - abidal fabsa i inieste lub tez alexisa oszczedzamy...

0

na PSG ich....

0

4-0 alexis

0

alternatywa na PSG

0

nowa para;)

0

3-0

0

Bartra nie ciekawie pogrywa..brak ogrania

0

na laurach nie mozemy osiasc..stracimy bramke glupio i nerwowka..dobic rywala..

0

ale jak to dlugo trwało..strzeli nie strzeli heh

0

ALEXISSSSSS GOLASSSOOOO

0

zajefajnie...brawo Alexis..cicho już..chłopak robi swoje

0

wczoraj popatrzyłem na thiago silve: umiejetnosci, charakter , czytanie gry i spokoj...takiego formatu gracza nam potrzeba bo tyły mamy zszarpane niemiłosiernie..brakuje mi tej pewnosci z tylu jaka byla 2-3 lata temu..tyle bramek tracimy..a wystarczy strzelic wiecej niz przeciwnik. tzn spokoj z tylu i przy takiej grze z przodu niekiedy mimo sporej nieskutecznosci a czasami nawet braku pomyslu, mozemy wygrywac bo bramki strzelamy co mecz..nawet gdy forma kuleje

0

dla tych co twierdzą że karnego nie było....PRZYKŁAD inny: napastnik PSG wchodzi w nogi dla bocznego obrońcy Barcy, ale że nasz obrońca ułamek wczesniej wypuścił sobie nieco piłkę a ta zmierzała w aut to powiecie że nie było faulu???????? dajcie spokoj.. po cholere łapy Sirgu wyciągał..KARNY!!! pzdr Cules

0

dla tych co twierdzą że karnego nie było....PRZYKŁAD inny: napastnik PSG wchodzi w nogi dla bocznego obrońcy Barcy, ale że nasz obrońca ułamek wczesniej wypuścił sobie nieco piłkę a ta zmierzała w aut to powiecie że nie było faulu???????? dajcie spokoj.. po cholere łapy Sirgu wyciągał..KARNY!!! pzdr all clues

0

Do wszystkich...czekamy na finał Lm..pragne rewanzu w finale,zabrac najwieksze trofeum i dokonac czegos co nikt nie osiagnal... Osobiscie jutro zakladam koszulke barcy na kurs trenerski p.n...duma mnie rozpiera a przegrana przyjmuje z szacunkiem,komentarze zlosliwe??? bede bronil barw;) pzdr cules!!!! trzymać się i wierzyć w chłopaków:)

0

Bardzo fajny wywiad, Luis mądrze wypowiada się a zarazem czyni, dba o zespół,potrafi dotrzeć do każdego z osobna,ma swoje metody i bardzo ciekawe poglądy.Jest profesjonalistą..,jeśli kiedyś Pep odejdzie to widziałbym Luisa w tej roli.. Za Pepa i Luisa sukcesy gwarantowane.Pzdr Cules

0

Muszę to powiedzieć..Kocham Cie Barco,dziekuje za ten sezon ,za wszystko,za radość z pucharów,mistrza, jestesmy najlepsi..nasza gra to poezja.Brak mi słów żeby to szczęście wyrazić.Duma mnie rozpiera,a to co pokazał zespół dziś..nie potrafie wskazac chocby jednego słabego naszego występu dzis..perfecto..dla ManU gratuleuje Rooneya chlopak ma serce jako jedyny grał..barwo..VAMOS GRacias.pzdr Cules

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?