O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5598
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

piękno footballu...niech Borussia wygra LM, za to co robi z Realem..bajka..i do tego Polaczki;)

0

pozostaje kupic na srode..browara i lecimy z paryżanami, dobranoc cules

0

zastrzeżenia mam jedynie do bartry, thiago, deulofeu reszta dobrze lub tez b. dobrze

0

za to songO;) poczuł moc w tym meczu..gra jedwabiscie madrze, lekko..same achy

0

deu przegina z lekka

Zobacz wszystkie

0

3-0

0

abidal villa i deulofeu co wy na to???

0

nowa para;)

0

zastrzeżenia mam jedynie do bartry, thiago, deulofeu reszta dobrze lub tez b. dobrze

0

Muszę to powiedzieć..Kocham Cie Barco,dziekuje za ten sezon ,za wszystko,za radość z pucharów,mistrza, jestesmy najlepsi..nasza gra to poezja.Brak mi słów żeby to szczęście wyrazić.Duma mnie rozpiera,a to co pokazał zespół dziś..nie potrafie wskazac chocby jednego słabego naszego występu dzis..perfecto..dla ManU gratuleuje Rooneya chlopak ma serce jako jedyny grał..barwo..VAMOS GRacias.pzdr Cules

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?