0

cieszylbym sie jak by tam byla jakas niespodzianka i by sie zakonczylo remisem ;p

0

Nie moze odejsc!! Przeciez to jeden z lepszych defensorow na swiecie ktory potrafi takze pociagnac gre dryblowac i uderzyc! Zarzad bedzie musial mu przygotowac nowa oferte kontraktu.

0

dopoki nie ma kontuzji?? a co jak beda? transfery sa potrzebne

0

Messi

0

a mnie aż raziło w oczy brak strzałów z dystansu!! Bylo kilka dogodnych pozycji gdzie mogły paść strzały, a my chcieliśmy wjechać do bramki! Też sie zdziwiłem że Pep zrobil tylko jedna zmiane... tak naprawde Iniesty oczekiwałem na boisku duuużo szybciej

0

bo mamy specow z wolnych:D jak z daleka to tylko Alves bo ma powera w nodze a jak blisko to technicznie Xavi :D chociaz nie ukrywam ze Zlatan tez sobie dobrze radzi w tym fragmencie gry

0

bedzie sie dzialo:D przeczuwam mecz z lekką przewaga Barcy :d

0

mam nadzieje ze skonczy u nas kariere swietna kariere wspanialy kapitam wspanialy zawodnik

0

Makka

Ale za to co zrobil Eto dla Barcy to nie znaczy ze mamy odrazu o nim zapomniec bo przeszedl do innego klubu!

0

omggggg! nie wygrali meczu to niby wina Leo? Co on jest jakis bogiem? to jest zwykly czlowiek oczywiscie obdarzony wielkim talentem ale nie zawsze idzie samemu wygrac mecz!

0

na Canal + sport nie leci zaden mecz z ligi hiszpanskiej pokazuja ManU vs. Tottenham i Arsenal z kims tam o ile dobrze pamietam program na ten dzien

0

Ostrzeżenie

0

Palce lizac:D dobrze sie zapowiada. Ibra swietny mecz zagral a pamietajmy ze jeszcze nie jest w pelni zdrow i nie jest jeszcze w pelni zgrany z zespolem a tu taki dobry wystep dobrze wrozy ... :D

0

no prawie podstawowy skald duzo nie brakuje to bedzie wazny mecz bedzie mozna zobaczyc w jakiej formie jest zespol ! mysle ze bedzie dobrze i oby Ibra pokazal ze juz sie wkreca w styl gry Barcy itd

0

Jako jadyny tak sie zachowal nikt inny tego nie zrobil! widac ze fabregas to nie tylko wspanialy pilkarz ....

0

panowie bedzie gdzies mozliwosc obejrzenia gdzies meczu w tv leci moze na jakis kanale? ?

0

ja jestem dobrej mysli gra Barcy na dobrym poziomie pomimo braku 3 podstawowych zawodnikow. Zobaczymy co bedzie z City bo to bedzie raczej bardziej wymagajacy przeciwnik, ale dopiero wchodzimy w sezon a ta wygrana podnosi morale zawlaszcza mlodych Bojana czy Pedro ;p

0

moim zdaniem Bojna troche egoistycznie gral wczoraj ;p ale bomby Alvesa to pierwsza klasa ;p

0

-czarna wołga

tak, wczoraj była inaguracja sezonu

0

wczoraj Arsenal wygral z Everonem na wyjezdzie 1:6 Fabregas strzelil 2 bramki i zaliczył 2 asysty, zostal wybrany jako Man of the Match ;]

0

ja tak samo zwlaszcza druga linia cos mi sie nie widzi w perspektywie calego sezonu! pieniadze raczej sa trzeba kogos sprowadzic chyba ze nasza mlodziez jest tak przygotowana fizycznie ze podolaja w co watpie

0

no raczej tak chociaz myslalem ze juz sie zacznie od meczu z athletico;p ale dzieki na info! a co do tematu to oby Pep go zostawil w skaldzie to jest przyszlosc wielka przyszlosc

0

sorki ze odbiegam od tematu ale powiedzcie mi kiedy rusza tutaj liga typerow?

0

Fabregas zostanie w AFC

0

Eboue juz pare dni temu zadeklarowal ze zostaje w Londynie

0

czy wiecie jak naprawde bylo z Fabregasem i dlaczego opuscil Barcelone w wieku 16 lat ? dlatego ze w barcelonie powiedzieli ze z niego nic nie będzie, Wenger go wziąl mimo to pod swoje skrzydła i zrobil z niego pilkarza swiatowej klasy, w Arsenalu nauczył sie grac w piłke pod okiem Patrica Vieiry, wiec z niego taki wychowanek barcy jak ze mnie akrobata ;] a teraz wielce ze Arsenal go ukradł > smiech na sali i napewno jest wart więcej niz 30 mln, to jeden z najlpeszych PlayMakerów na swiecie

0

skad kupujecie koszulki?

0

my mamy taka szkolke takie zaplecze mlodych talentow ze chociazby sie chcialo to i tak sie nie da upchac nawet polowy do pierwszego skladu! ale trzeba ich trzymac jak najdluzej ewentualnie wypozyczac jak to mialo miejsce z Pique ;]

0

nie wypozyczac go! niech Pep powoli go wprowadza do skladu. ten chlopak ma wielki potencjal wogole jak patrze na szkolke barcy to o przyszlosc sie nie ma co martwic zabardzo

0

nie wypominajmy mu jednego meczu. liczy sie caly sezon a nie pojedynczy mecz;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?