0

Panowie mam nadzieje tylko ze to sie nie zemsci! niech lepiej strzela na 2:0 bede spokojniejszy

0

no niee idzie Zlatanowi odstaje w ostatnich meczach od druzyny. nawet podania proste podania mu nie wychodzą. Ale mam nadzieje ze niedlugo wroci do formy i wynagrodzi nam to i to z procentem

0

aż sie płakać chce z radośći

0

SZACUN!

0

Super!! Mes Que Un Club jak najbardziej

0

Arsenal w czołowce na swiecie :) własnie objęli prowadzenie w premier league i kto uwaza ten klub za sredniaka sam sie kompromituje swoimi poglądami na temat footballu

0

a ja bym chcial zobaczyc w jakims meczu o pkt w lidze Assulina albo Rochine

0

ale mi ulżyło!

0

Świetne :D :D

0

ja chyba jestem zbyt miekki na takie filmiki. Mam nadzieje że zostanie

0

Kiedyś wypowiedział się, że zmienił sie w milanie i nie kłamał. Patrząc na jego mecze widzę, że gra dla całego zespołu walczy jak może i sa efekty. Już nie ma tego gwiazdorstwa co było na chwile przed odejsciem z Barcy! Bardzoooo mnie cieszy jego dyspozycja i mam nadzieje ze będzie strzelał tak dalej!

0

o tak Iniesta to przeżywa ponownie "renesans" . Wydaje mi sie ze zaczyna pogrywac lepiej niz w tamtym sezonie oby tak dalej. A Abidal to nie musze nic pisac bo sami wiecie :D

0

nikogo nie faworyzuje ale Eto grał w Barcy pięc sezonów i wiadomo jak kazdy człowiek miał wzloty i upadki, a Ibra gra dopiero pół sezonu poczekajmy i wtedy będziemy mogli ocenić i porównach ich obiektywnie :)

0

nie tylko u was trzech:D:D juz jest nas czterech haha

0

w sobote sie odegramy;p nie ma co płakac na pucharem. ! W tym roku bedzie cięzko cos wygrac ale wierze do konca ze bedziemy walczyc!

0

moze jeszcze frytki do tego dają?

I tak nie przejdzie i tak. Połowa mysli ze skoro jest wychowankiem to MUSI wrocic, a wcale nie musi.

0

filmik "gladiatorzy Pepa" doprowadził mnie do wzruszenia wszystkie najważniejsze momenty, które oglądałem cały sezon ujęty w paru minutach piękne!

0

myslalem ze przerwa swiateczna nam zrobi dobrze. ale widze ze forma chwilowo gdzies uciekla. Ale to nie koniec meczu poczekajmy

0

gramy cos wogole? mamy akcje?

0

dajcie spokoj z nim w koncu!!

bedzie chcial to sam sie wypowie a nie pelno niepotrzebnych newsow wogole wyssanych z palca!

wogole to ze jest z barcelony wcale nie znaczy ze MUSI nas przyjsc. przyjdzie to przyjdzie nie to nie chociaz nie ukrywam ze chcialbym go u nas

0

zamieszczacie duzo bezsensownych plotek o Cescu a dlaczego nie zamiesiliscie tej wypowiedzi ?

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-14582_Fabregas--Tylko-Arsenal.shtml

0

Cesc zostanie w Arsenalu :)

0

4 edycje: finał, 1/8, cwiercfinal i półfinal

poprawka

0

ktos napisal ze przez 4 lata Arsenal nic nie wygrał, otóż w 2006 przeniesli sie na nowy fantastyczny stadion, co wiąze sie z ogromnymi kosztami, dodając jako ciekawostke druzyny ktore budują nowy stadion w nastepnych sezonach spadają na dół tabeli, Wenger zdołal utrzymac bardzo wysoki poziom, w Lidze Mistrzów zachodzą ciągle bardzo daleko, ostatnie 3 edycje to finał, cwiercfinał i półfinał,(dla porównania Liverpool nie wygrał ligi od 19 lat i w tym roku tez tego nie zrobi, ugrali tylko tą LM, w Anglii mistrzostwo kraju to cos wiecej nic w Hiszpanii) teraz sytuacja sie stabilizuje i jak widac wszystko sie układa po mysli Wengera, walka o mistrzostwo Anglii jest o wiele trudniejsza niz w la liga, co do Fabregasa, wlasnie wrocilem z meczu i jest on po prostu skarbem Wengera, znakomity zawodnik ktory napewno jest lepszy od Xaviegoi to juz w tak młodym wieku, a jak ktos ma zastrzezenia niech wejdzie na oficjalną strone premierleague i zobaczy ostatnie sezony kto mial najwiecej asyst w PL dla porwónania xabiego alosno, gerrarda i lamparda tam nie widac, w tej chwili Fabregas po 18 meczach w lidze ma 9 bramek i 12 asyst !

pozdrawiam nabuzowanych kibiców kórzy srają pod siebie z mysla ze Cesc wróci do barcy

0

"Moim celem jest pozostanie w Barcelonie na wiele lat".

Mam nadzieje że to nie psute słowa i zostanie z nami tak jak powiedział.

0

nie sprzedawac go!! jak wroci z wloch to bedzie wymiatal u nas! podszkoli sie we wloskiej obronie:D ja widze w nim potencjał

0

a sam osobiscie wole nikogo nie kupowac za rok czy dwa tylko chce żeby wrocil do nas Caseres ktory znakomicie sobie radzi w Juve!

0

Looky

Obojetnie jak pisze to lepiej zrob zeby tam było "jest" tak bedzie lepiej zwlaszcza dla mojego zdrowia psychicznego hahaah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?