1

@Kubsoleon
A muszą to zataić bo ktoś musi bronić a niestety mamy tylko jednego bramkarza

0

No i elegancko, wynika z tego że jest już pogodzony że w tym sezonie nie wygryzie Szczęsnego. Wie też że nie może za dużo pyszczyć bo z (Adolfem) Flickiem to nie przelewki.

0

@Coveta ja na to nie liczę bo jadę na mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?