No i elegancko, wynika z tego że jest już pogodzony że w tym sezonie nie wygryzie Szczęsnego. Wie też że nie może za dużo pyszczyć bo z (Adolfem) Flickiem to nie przelewki.
No i elegancko, wynika z tego że jest już pogodzony że w tym sezonie nie wygryzie Szczęsnego. Wie też że nie może za dużo pyszczyć bo z (Adolfem) Flickiem to nie przelewki.
Komentarze
1
@Kubsoleon
A muszą to zataić bo ktoś musi bronić a niestety mamy tylko jednego bramkarza
0
No i elegancko, wynika z tego że jest już pogodzony że w tym sezonie nie wygryzie Szczęsnego. Wie też że nie może za dużo pyszczyć bo z (Adolfem) Flickiem to nie przelewki.
0
@Coveta ja na to nie liczę bo jadę na mecz
1
@Kubsoleon
A muszą to zataić bo ktoś musi bronić a niestety mamy tylko jednego bramkarza
0
@Coveta ja na to nie liczę bo jadę na mecz
0
No i elegancko, wynika z tego że jest już pogodzony że w tym sezonie nie wygryzie Szczęsnego. Wie też że nie może za dużo pyszczyć bo z (Adolfem) Flickiem to nie przelewki.