38

„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu"
Gdybym ja powiedział co myślę o tym ''gwiazdorze'' dostałbym tu bana :P hehe

0

Ja tu rządzę :) I to się nigdy nie zmieni :)

1

Mydle wam oczy :P

1

Kupiłem wam Douglasa.Proszę nie marudzić :P

0

Sorry że wczoraj dłubałem w nosie na losowaniu LM :P

0

Trzeba będzie pogadać z Prezesem i ściągnąć tego Cuadrado na ŚO :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?