„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu"
Gdybym ja powiedział co myślę o tym ''gwiazdorze'' dostałbym tu bana :P hehe
„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu"
Gdybym ja powiedział co myślę o tym ''gwiazdorze'' dostałbym tu bana :P hehe
Komentarze
38
„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu"
Gdybym ja powiedział co myślę o tym ''gwiazdorze'' dostałbym tu bana :P hehe
0
Ja tu rządzę :) I to się nigdy nie zmieni :)
1
Mydle wam oczy :P
1
Kupiłem wam Douglasa.Proszę nie marudzić :P
0
Sorry że wczoraj dłubałem w nosie na losowaniu LM :P
38
„Gdybym powiedział to, co myślę o wybraniu go na najlepszego zawodnika mundialu, byłbym już w więzieniu"
Gdybym ja powiedział co myślę o tym ''gwiazdorze'' dostałbym tu bana :P hehe
1
Kupiłem wam Douglasa.Proszę nie marudzić :P
1
Mydle wam oczy :P
0
Trzeba będzie pogadać z Prezesem i ściągnąć tego Cuadrado na ŚO :)
0
Sorry że wczoraj dłubałem w nosie na losowaniu LM :P