0

Kibicując Barcy od 14 lat bywalcy różne etapy, ale było widać, że poza umiejętnościami zostawiali serducho na boisku, od początku kadencji EV średnio się patrzyło na grę drużyny, zatracenie charakterystycznego stylu i z meczu na mecz brak radości z gry. Ale jeszcze były jako takie wyniki. Jeszcze parę lat temu śmiało można było oglądać mecze Barcy nawet z słabymi drużynami z dołu tabeli bo chodziła gdzieś po głowie myśl, że może być jakiś pogrom i to będą dobrze spędzone dwie godziny przed ekranem. Nawet nie zauważałem tego iż stopniowo przestałem oglądać te mniej ważne mecze. Ale wczorajszy mecz mnie uświadomił dlaczego. Można by wymieniać brak umiejętności ustawienia drużyny itd itp. Tylko po co? Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a powinno być to już rok temu gdy pozwolił Romie na pośmiewisko z nas. Teraz ja, jak i sadze większość kibiców Barcy czeka tylko na oficjalne info, że EV ma jednak jakieś jaja i resztki godności żeby nie bronić się zawodnikami i zarządem tylko podać swoją osobę do dymisji. #valverdeout

0

AvE MESSI!!!!!!!!!!!!

0

dodbre dobre

0

łoooooo

0

superaśne

0

nareszcie Powodzenia

0

dzieki z bramki tomekFCB

0

Rat: Nadepnąłem na Yaya przez przypadek

0

dzięki

0

dzięki

0

To super

0

NIEŻLE

0

nic mu miejmy nadzieje nie będzie

0

i kolejny czarodziej interu przyszedł do barcyi

0

jak z bani ładował to aż miło haha

0

kasa będzie bo naszego prezesa chceą zwolnić to i się Fabregasa weżmie i Ville i jeszcze zostanie

0

Ban! - 1 tydz.

0

Brawa dla eto"o

0

ciesze sie

0

nisterloy za co

0

ale dorypał

0

Zdobyć Fabregasa to rzecz wielka . Jak by się miało udać to tylko barcy

0

ronaldo dziad messi MISTRZ

0

barcy nie potrzebny jest ronaldo. Kupcie fabregasa

0

oby tak dalej

0

zaga zgadzam sie z tobą

0

dzieki fajne

0

real madryt dostanie takie baty ze nie trafi do madrytu

0

ronaldo to maly pikus przy messim

0

ty pierszy zwariowales

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?