Albatros
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w końcu mecz gdzie Barca nie nudzi buły i ciągle coś się dzieje, chce się to oglądać!
0
@zaiks who needs dembele
12
wszyscy o traore i gavim, a mało kto widzi jaką robotę dzisiaj robi Frenkie, pierwszy do grania, jest wszędzie, naprawdę w końcu podoba mi się jak gra
0
@SinMistico skoro jest fałszywą 9 to trochę tak ma grać
9
Moim zdaniem, Czesiek pokazał, że coś z tego może być, przekonał mnie do siebie jeszcze bardziej
1
zawsze cieszy niepowodzenie p$g
0
@Katalonbar przede wszystkim budżet płacowy Barcy jest do końca sezonu. Od nowego sezonu wleci nowa kwota, podobno kilkukrotnie wyższa. Wtedy będzie większy luz i przede wszystkim więcej czasu na pozbycie się niepotrzebnych zawodników. Araujo ma kontrakt do 2023 roku, więc jeszcze mamy czas żeby go przedłużyć. Zresztą wątpię, żeby w dyrekcji nie przewinął się temat przedłużenia kontraktu takiego zawodnika. Nie bój się facet
1
@bartekvisca przestań ryczeć, jeszcze ci auba zatka dziób
0
Jakby Alemany był dyrektorem sportowym FCBarca to serwery nigdy by nie padły i można by było grać na nich w CSa.
0
@ShawnC nadal cała reszta prezentuje się lepiej niż dembele
0
@Kondziubarca jesteśmy na takim poziomie sportowym, że spokojnie auba coś wniesie do naszej drużyny
6
@Qexi no jeśli dla ciebie dembele daje więcej niż ci wymienieni piłkarze, to nawet nie mam o czym rozmawiać
7
Nie wiem czy wy trollujecie czy serio nie rozumiecie o co chodzi z tymi wypożyczeniami/transferami. Te wszystkie wzmocnienia są robione tylko dla jednego celu, dostania się do LM. Barca bez LM w następnym sezonie nie może sobie wpisać dużych pieniędzy z występu w LM. Dodatkowo, kto pójdzie do klubu bez LM?
1
cały mecz nic, poza akcją bramkową ferrana, w obronie burdel, w pomocy buskets, z przodu nawet piłek nie ma, bo w pomocy buskets, 3 minuty do końca meczu i zaczynamy grać, dlaczego 3 minuty przed końcem, a nie np od początku drugiej połowy?
0
@Roobo wstydu chce oszczędzić
0
przecież oni ewidentnie trollują,
3
Ferran fajnie wychodzi na pozycje, jakby dostał piłkę jest w bocznym sektorze boiska z jednym gościem idącym od strony bramki, co robi nasz geniusz taktyczny buskets? odwraca się od tego zagrania i podaje do tyłu do Araujo, nie wytrzymam po prostu
1
ile i komu trzeba zapłacić, żeby buskets przestał grać?
2
Pan GigaChad Alemany w rozmowie z bombele i jego agentem
https://vm.tiktok.com/ZMLdxXwKn/
0
@sendesara gdybanie, równie dobrze mógł stać z piłką przy nodze i ktoś mocniej pressując go nadepnął
0
Jakiś czas temu był tutaj temat o Haalandzie w Barcelonie? Serio jest tu ktoś kto uważa, że to by był transfer na minus?