0

Świetny Mecz Dv7 !!! Jeszcze Miał Chęć Grać i Strzelić jeszcze 1 pytanie czemu Tello za Villa a nie za Alexisa ;/

0

gdzie jest Dv7

0

gdzie jest Villa ja sie pytam Panie Vilanova

0

popieram zawodnik takiej klasy jak villa z taka charyzma marnuje sie na lawce !!!! w polu bylby uzyteczniejszy !

0

Wspaniały Człowiek Wart Każdego Grosza Jaki Za Niego Zapłacili !!!

0

Szacun !

0

hahhaha Dobre :)

0

MeGa ! Słowa ;(

0

Wracaj Do Zdrowia !

0

Podpisuje sie pod slowami kolegi to nie tylko wspanialy zawodnik ale i czlowiek !

0

jak dla mnie D.Villa jest waznym elementem zespołu a tak na marginesie nie zapominajmy ze barca to zespol a nie messi czy villa

0

Świetny Zawodnik !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?