kazdego ciesza bramki jak dla mnie byl bardzo niedoceniany i rzucany na pozycje w ktorych ciezko bylo muy sie odnalesc ciekawe czy jakbysmy dali messiego na dmf'a czy by mial rownie wysoka skutecznosc on mnia za zadanie absorbowac obrone a nie strzelac od strzelania byl messi i to wszyscy wiedza :) podpisuje sie pod slowami kolegi nizej WIELE SUKCESOW BYLE NIE KOSZTEM BARCY
Neymar to albo wielka wtopa Barcy albo bardzo przydatne wzocnienie mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy i tak uwazam ze te pieniadze mozna bylo lepiej spozytkowac
jak mozna mowic ze oni juz swoje osiagneli kazdy kto przychodzi do barcy musi sie zdezyc z forma ktora juz dawno powinna zostac zmieniona taktyka i wypalanie potencjalu dobrych zawodnikow ktorych juz mielismy !
po co komu te rekordy nie rozumie po co budowc presje wiadomo ze wyniki maja znaczenie ale najwzniesze jest zwyciestwo zespolu czy trafi 1 czy 2 niewazne jezeli Barca wygra
panowie w kazdy waszym zestawieniu pojawia sie Dv7 !!! mniejmy nadzieje ze sie pojawi na wiecej niz 15min ! ciezko pracuje na treningach nalezy mu sie !
Komentarze
0
kazdego ciesza bramki jak dla mnie byl bardzo niedoceniany i rzucany na pozycje w ktorych ciezko bylo muy sie odnalesc ciekawe czy jakbysmy dali messiego na dmf'a czy by mial rownie wysoka skutecznosc on mnia za zadanie absorbowac obrone a nie strzelac od strzelania byl messi i to wszyscy wiedza :) podpisuje sie pod slowami kolegi nizej WIELE SUKCESOW BYLE NIE KOSZTEM BARCY
0
jak dla mnie Villa nadawal sie byl idealny dla barcy i pokaza swoje oddanie zespolowi i grze !!! zasluguje na szacunek
0
pamietajmy ze juz mielismy kiedys bajeczny atak Villa Zlatan Messi i nie bylo tak ja sie kazdemu marzylo oby tak teraz nie bylo
0
Neymar to albo wielka wtopa Barcy albo bardzo przydatne wzocnienie mam nadzieje ze sie nie rozczarujemy i tak uwazam ze te pieniadze mozna bylo lepiej spozytkowac
0
jak mozna mowic ze oni juz swoje osiagneli kazdy kto przychodzi do barcy musi sie zdezyc z forma ktora juz dawno powinna zostac zmieniona taktyka i wypalanie potencjalu dobrych zawodnikow ktorych juz mielismy !
0
po co komu te rekordy nie rozumie po co budowc presje wiadomo ze wyniki maja znaczenie ale najwzniesze jest zwyciestwo zespolu czy trafi 1 czy 2 niewazne jezeli Barca wygra
0
Świetny Mecz Dv7 !!! Jeszcze Miał Chęć Grać i Strzelić jeszcze 1 pytanie czemu Tello za Villa a nie za Alexisa ;/
0
panowie w kazdy waszym zestawieniu pojawia sie Dv7 !!! mniejmy nadzieje ze sie pojawi na wiecej niz 15min ! ciezko pracuje na treningach nalezy mu sie !
0
Wspaniały Człowiek Wart Każdego Grosza Jaki Za Niego Zapłacili !!!
0
grzesiu jaki taktyk haha :) oczywiscie sie dolozy do tego interesu :D