Aiqnian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Prace Małe
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak się pytam xD bo kumpel jest fanem realu i pojechał właśnie na mecz do madrytu xD ale by były jajca jakby mu mecz odwołali :D
0
Ciekawe czy mecz Realu z Valencia się odbędzie. Macie jakieś informacje ?
0
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation
0
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation tu działa pięknie
0
Villa piłkarzem Barcelona za 42mln Ź
http://www.marca.com/2010/05/18/futbol/equipos/barcelona/1274204495.html?a=ddf97ad21ca867da264b51a1a804ee17&t=1274208377
0
Cwaniak.... A ja chciałbym zobaczyć real bez casillasa...
0
Ja mogę powiedzieć tyle, Inter teraz jak przyjedzie na Camp Nou, zamuruje się i tak naprawdę to będzie ich błąd, widzieliśmy co się działo przez 20 ostatnich minut... My będziemy mieli ciśnienie na bramki i one padną !
0
Tytuł artykułu powinien nosić "Z Messjaszem do półfinału", to tak jak wcześniej ładnie został nazwany jeden z artykułów "Z Yayami do ćwierćfinału" :)
0
Jak dla mnie to dobrym ustawieniem było by
Valdes
Puyol Pique
Alves Abidal
Toure
Xavi Fabregas
Messi Iniesta
Ibra
0
ten dzieciak to jest dopiero coś
0
Hehe, ale kombinujecie z tym sprzedawaniem bramek na płytach dvd, ja bym nie mógł tego sprzedawać, bądź pobierać jakich kolwiek darowizn, aczkolwiek jestem dumny z tego że moim ukochanym klubem jest Barcelona i myślę że warto by było wam poświęcić trochę więcej czasu na ściągnięcie tego pliku z bramkami.
0
Co tu można wiele powiedzieć... Barca nie zagrała na miarę swoich możliwości. Bramka Essię była fenomenalna to prawda, lecz też miał przy niej dużo szczęścia, gdyby nie zachłanność Drogby, Barca prawdopodobnie była by pogrążona. Wiadomo nie tylko od zawodników zależny jest wynik często się zdarza że i od sędziego, tak się też stało i w tym spotkaniu. Sędzia nie zauważył kilku przewinień, lecz przypomnijmy sobie mecz na Camp Nou, gdzie tam sędzia też nie widział paru rzeczy. Można ckliwie powiedzieć że szale się wyrównały. Gol Iniesty był niesamowity, spokój, precyzja. Musimy jednak pamiętać że nie będzie łatwo w finale, nie będzie Abidala i Daniego, będzie tylko Puyol i Pique. Lecz jeśli się dobrze przygotujemy i własnymi sercami wspomożemy graczy to myślę że w połączeniu z geniuszem Pepa możemy śmiało sięgnąć po puchar.
0
Czy któryś z tych kanałów jest nie kodowany na Astrze ?
0
A można jakoś pozyskać te zdjęcia ? Mam na myśli ściągnąć ? :)