4 grudnia 2010, 13:04
0
Tak się pytam xD bo kumpel jest fanem realu i pojechał właśnie na mecz do madrytu xD ale by były jajca jakby mu mecz odwołali :D
4 grudnia 2010, 13:02
Ciekawe czy mecz Realu z Valencia się odbędzie. Macie jakieś informacje ?
21 maja 2010, 14:11
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation
21 maja 2010, 14:04
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation tu działa pięknie
18 maja 2010, 20:47
Villa piłkarzem Barcelona za 42mln Ź http://www.marca.com/2010/05/18/futbol/equipos/barcelona/1274204495.html?a=ddf97ad21ca867da264b51a1a804ee17&t=1274208377
1 września 2008, 16:47
A można jakoś pozyskać te zdjęcia ? Mam na myśli ściągnąć ? :)
21 września 2008, 13:09
Czy któryś z tych kanałów jest nie kodowany na Astrze ?
18 stycznia 2010, 23:54
20 kwietnia 2010, 23:35
Ja mogę powiedzieć tyle, Inter teraz jak przyjedzie na Camp Nou, zamuruje się i tak naprawdę to będzie ich błąd, widzieliśmy co się działo przez 20 ostatnich minut... My będziemy mieli ciśnienie na bramki i one padną !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Tak się pytam xD bo kumpel jest fanem realu i pojechał właśnie na mecz do madrytu xD ale by były jajca jakby mu mecz odwołali :D
0
Ciekawe czy mecz Realu z Valencia się odbędzie. Macie jakieś informacje ?
0
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation
0
http://www.atdhe.net/19536/watch-david-villa-presentation tu działa pięknie
0
Villa piłkarzem Barcelona za 42mln Ź
http://www.marca.com/2010/05/18/futbol/equipos/barcelona/1274204495.html?a=ddf97ad21ca867da264b51a1a804ee17&t=1274208377
0
A można jakoś pozyskać te zdjęcia ? Mam na myśli ściągnąć ? :)
0
Villa piłkarzem Barcelona za 42mln Ź
http://www.marca.com/2010/05/18/futbol/equipos/barcelona/1274204495.html?a=ddf97ad21ca867da264b51a1a804ee17&t=1274208377
0
Czy któryś z tych kanałów jest nie kodowany na Astrze ?
0
ten dzieciak to jest dopiero coś
0
Ja mogę powiedzieć tyle, Inter teraz jak przyjedzie na Camp Nou, zamuruje się i tak naprawdę to będzie ich błąd, widzieliśmy co się działo przez 20 ostatnich minut... My będziemy mieli ciśnienie na bramki i one padną !