Aga10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Skawina
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo był fantastyczny:)
0
Rok temu złota piłkę przyznałabym Xaviemu to zawodnik najbardziej niedoceniony a świetnie grający moim zdaniem zasłużył,ale Leo zwija wszystko i tak sie cieszyłam bo to mój ulubiony gracz jest najlepszy nie ma sobie równych,w tym roku piłka za pewnie powędruje do niego:)
0
Bojan dała nam wiele radości to świetny zawodnik,życzę mu szczęścia w Romie.Może jeszcze kiedyś do nas wróci:)