Rok temu złota piłkę przyznałabym Xaviemu to zawodnik najbardziej niedoceniony a świetnie grający moim zdaniem zasłużył,ale Leo zwija wszystko i tak sie cieszyłam bo to mój ulubiony gracz jest najlepszy nie ma sobie równych,w tym roku piłka za pewnie powędruje do niego:)
Rok temu złota piłkę przyznałabym Xaviemu to zawodnik najbardziej niedoceniony a świetnie grający moim zdaniem zasłużył,ale Leo zwija wszystko i tak sie cieszyłam bo to mój ulubiony gracz jest najlepszy nie ma sobie równych,w tym roku piłka za pewnie powędruje do niego:)
Komentarze
0
Leo był fantastyczny:)
0
Rok temu złota piłkę przyznałabym Xaviemu to zawodnik najbardziej niedoceniony a świetnie grający moim zdaniem zasłużył,ale Leo zwija wszystko i tak sie cieszyłam bo to mój ulubiony gracz jest najlepszy nie ma sobie równych,w tym roku piłka za pewnie powędruje do niego:)
0
Bojan dała nam wiele radości to świetny zawodnik,życzę mu szczęścia w Romie.Może jeszcze kiedyś do nas wróci:)
0
Leo był fantastyczny:)
0
Bojan dała nam wiele radości to świetny zawodnik,życzę mu szczęścia w Romie.Może jeszcze kiedyś do nas wróci:)
0
Rok temu złota piłkę przyznałabym Xaviemu to zawodnik najbardziej niedoceniony a świetnie grający moim zdaniem zasłużył,ale Leo zwija wszystko i tak sie cieszyłam bo to mój ulubiony gracz jest najlepszy nie ma sobie równych,w tym roku piłka za pewnie powędruje do niego:)