Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu Jeszcze Maja Strzelczyk przed spotkaniem.
10
Pops @Popitek12 opinia?
@mekston @blakkudium @Kessie @Lanosss @Encore
1
@mekston Przyszli(chyba ) mistrzowie afc cl2 ograli mistrzów afc cl elite.
7
No było kilka niedociągnięć.
26
Nie dziwią kłopoty techniczne, gdy rozgrywa się piłkarski jihad.
0
Niech najlepiej od razu grają karne.
0
@Lionel_Messi10 Zrehabilitował się.
1
@mekston 1 runda teraz . 2 runda na mundialu.
7
Chłop tak miał dość tego "spektaklu" , że zaczął robić kanapki xd
2
Bramka idzie na konto Juliana i Koke.
9
W terrorystycznym meczu musiała pojawić się krew.
1
Piękny kocioł na trybunach.
0
Ameryka Południowa w Madrycie
1
@Lionel_Messi10 Najgorzej , że jak się dobrze spisze cena mu wzrośnie.
0
@cules100pro No, ale wygrał. Twierdzenie , że przyszedł na gotowe jest niedokońca prawdziwe. Owszem furtka do tych rozgrywek została otwarta przed tym jak grał w Realu, ale zarówno w sp z Atalantą i w ik z Pachucą strzelał bramki i przyczynił się do zdobycia 2 trofeów.
0
@Popitek12 Już niedługo na ziemi tego innego..
1
@misterio Trzeba mieć nadzieję, że zaskoczą.
1
@blakkudium Ja coś to Neves na po jak w kadrze.
0
@Luciano99 Safonov nie jest zły. Chevalier nie spełnia jak narazie oczekiwań.
0
@cules100pro Ma 2 puchary.
0
Borowiska nigdy się nie nudzą.
10
Dokładnie tak było.
@VegetaPolska @Vegeta88 @xvcWinterSoldier
0
@Virusk3 Zgodziłbym się , gdyby moja wada wzroku zbliżyła się do poziomu ślepoty.
1
Nie mrugajcie , bo jakąś bramkę przegapicie.
3
Kwestia interpretacji.
3
Gdyby Davies zostawił ręce nie byłoby 11.
4
Jak nie grają antyfutboliści to padają rekordy.
2
Każdy fan piłki po 1 połowie.
3
Te drużyny maja tak wybitny lvl techniczny, ze mogliby grać do 4zwycięstw jak w nba i mało komu, by się znudziło.
0
Niby tylko 1.74m , a strzelić głową potrafi.