0

@Chudini, jeśli chodzi o nieobecność Ikera Muniaina w meczu z Barceloną - doznał urazu tuż przed meczem. Ogólnie sezon ma nie najlepszy, jest wyjątkowo nękany przez kontuzje czy właśnie takie drobne urazy, ale prawdą jest też, że najlepszego sezonu nie rozgrywa. Jak i reszta drużyny, ale obecnie widać, że idzie ku lepszemu - Baskowie łapią formę, Iker też gra lepiej. Tylko nie chce się to przełożyć na wyniki (czasem ich skuteczność woła o pomstę do nieba)...

0

@kuba891 Munian miał jakiś uraz, przez co nie wystąpił w pierwszym meczu.
Trochę szkoda, że odpadli, bo ze względu na moją sympatię dla La Liga, trzymałam za nich kciuki.
Mi się wydaje, że im brakowało dobrego rozgrywającego jakim jeszcze rok temu był Thiago. Mata próbował, ale w meczu z Japonią zagrał zupełnie bez błysku. Wczoraj Muniain dzielił, w drugiej połowie Herrera, ale nic nie wychodziło i brakowało im wykończenia. Co nie zmienia faktu - Baskowie mi się bardzo wczoraj podobali.
Obrona też zagubiona i niezgrana, a Rodrigo i jego pech to takie podsumowanie słabej gry.

0

Bartra jest dzisiaj kapitalny.

0

Swoją drogą, pomiędzy meczami odbędą się 'małe derby', Barcelony B i Realu Madryt Castilla w Segunda Division. Kolejka jest planowana na 26 sierpnia.

0

Gerard gra czasem strasznie samolubnie, ale jest utalentowany i to bardzo. Ale chłopak ma dopiero 18 lat, jest młody. Mam nadzieję, że wciąż będzie się rozwijać w naszych rezerwach, bo to przecież druga liga. A jak już będzie dostawać więcej szans w pierwszej drużynie, to wydaje mi się, że na boisku wybiją mu z głowy ciągły drybling. ;)

0

Żałuję, że go nie zobaczymy w olimpijskiej reprezentacji, bo chłopaki stamtąd są głównie z Mistrzostw Europy do lat 21 z 2011 roku. Thiago grał tam fenomenalnie, świetnie rozumiał się z Muniainem czy Matą, napędzał grę drużyny. Szkoda, bo czekałam na powrót tej reprezentacji - na mistrzostwach grali prześwietnie. Obrona Montoya - Dominguez - Botia - Vila prawie nie do przejścia. :)
Wracaj do zdrowia Thiago, jak najszybciej!

0

Przecież oni muszą ustalić listę od 1 do 23, więc numery Puyola i Davida muszą rozdać. Normalna kolej rzeczy, że Villa dostał 7 po Raulu, skoro ten nie dostawał powołania. To tylko numer, nigdy nie rozumiałam tych nerwów z tym związanym. ;) Nie rozumiem jednak dlaczego mówicie o Torresie - przecież on od dawna gra z 9, tak samo jak w klubie i chyba nie ma z tym problemu.
Co do Pedro - mam nadzieję, że nie będzie mu to ciążyć, ale on nie raz pokazał, że presja to nic takiego dla niego. :)

0

Ładna akcja przy czwartej bramce, cieszy mnie ta bramka Pedro tak bardzo, że nawet całej drużynie mogę wybaczyć te wszystkie niewykorzystan okazje. Ale mam nadzieje, że to poprawią, bo dwumecz z Chelsea najłatwiejszy nie będzie.
Fabregas totalnie traci głowę gdy tylko znajdzie się w polu karnym, szkoda, bo na początku sezonu wykorzystywał każdą okazję...

0

Tak, Pedro!

0

Jak Pedro ma złapać formę, skoro w tym meczu znów grał na środku, gdzie zwyczajnie się gubi?

0

Pedro nie nadaje się na środek, marnuje się tu trochę.. Bez szału ten mecz, mam nadzieję, ze druga połowa będzie ciekawsza

0

Ja bym chciała tylko powiedzieć, że nie ważne od kiedy jest się fanem, ale ważne, że jest się nim do samego końca. Rozliczcie się gdzieś na końcu.

0

To był szoł Leo Messiego. Aż szkoda, że po tym jego rajdzie nie padła bramka. Na wielki plus zasługuje również Xavi, rządził na boisku - takiego lubie go oglądać. Fajnie grał dziś Pedro, nie znalazł wprawdzie drogi do bramki, ale jeśli ktoś znajdzie ilość jego odbiorów moze mi podrzucic.

0

A, i nie ma co jeździć po Guardioli za rotację - jeśli mecz trwałby 45 minut wszyscy by go za to kochali i wnosili pod niebiosa. ;P

0

Ludzie, opanujcie się. Stało się - trudno.

Błąd Davida przy drugim golu był, no cóż, ale skoro Messi też tak zdobywa gole (Superpuchar z Porto), to gracze Realu Sociedad też mogą.

Za bardzo się rozluźnili po pierwszej połowie - przewaga była dość wysoka, więc co złego mogło się stać, prawda? Cóż, rok temu była przegrana z Herculesem - a jak się sezon skończył - wszyscy wiemy. ;) Szkoda zmarnowanych okazji, Villa znów nie zagrał dobrego meczu, Pedro biegał, walczył, ale co przy okazji zepsuł to jego niestety. Alexis kontuzja, szczęście, że Afellay jest już zdrowy. No nic, teraz się trzeba zmobilizować na Milan, później na Osasunę - będzie dobrze. :)

0

Krzysiek723, co Rodriguez musi zrobić by zasługiwać na grę a pierwszym składzie, wg. Ciebie? Załatwił nam puchary w 2009 roku - Superpuchar Europy (jedyny gol) i uratował finał KMŚ - bramka wyrównująca na 1:1 w jakiejś 89 minucie. Plus pierwszy Gol w finale LM i prawie załatwiłby Puchar Króla, gdyby nie kilkunastu centymetrowy spalony. Dodatkowo żaden z napastników nie biega podczas meczu tak dużo jak on, po stracie piłki lata jak szalony by ją odzyskać. Może nie jest królem strzelców, ale w składzie jest Messi. Czasem Pedro zamiast strzelić często podaje piłkę właśnie jemu. Ale i tak jest niedoceniany. I w sumie, co tam, od razu sprzedajmy Davida, bo miał tylko jedno trafienie więcej niż Pedro, a poza tym zbliża się do 30. Sanchez zagra nam na dwóch skrzydłach naraz, a co!

0

Tym Euro Thiago tylko potwierdził swoją wartość, jeśli jeszcze raz ktoś będzie chciał z niego zrobić 'kartę przetargową' osobiście skopię tyłek. ;)

Był fenomenalny, bramka przecudna. Ale warto też zwrócić uwagę na Martina Montoyę - również był filarem drużyny a na skrzydle robił wszystko - był fenomenalny, oby tak dalej!:) Szkoda tylko Bojana, pograł tylko w kocówkach spotkań, a w całej dogrywce w meczu z Białorusią też niczego nie pokazał. Eh, zgadzam się, niech on idzie do tej Romy...

0

Dziękuję drużyno!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?