O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5607
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

@Chudini, jeśli chodzi o nieobecność Ikera Muniaina w meczu z Barceloną - doznał urazu tuż przed meczem. Ogólnie sezon ma nie najlepszy, jest wyjątkowo nękany przez kontuzje czy właśnie takie drobne urazy, ale prawdą jest też, że najlepszego sezonu nie rozgrywa. Jak i reszta drużyny, ale obecnie widać, że idzie ku lepszemu - Baskowie łapią formę, Iker też gra lepiej. Tylko nie chce się to przełożyć na wyniki (czasem ich skuteczność woła o pomstę do nieba)...

0

@kuba891 Munian miał jakiś uraz, przez co nie wystąpił w pierwszym meczu.
Trochę szkoda, że odpadli, bo ze względu na moją sympatię dla La Liga, trzymałam za nich kciuki.
Mi się wydaje, że im brakowało dobrego rozgrywającego jakim jeszcze rok temu był Thiago. Mata próbował, ale w meczu z Japonią zagrał zupełnie bez błysku. Wczoraj Muniain dzielił, w drugiej połowie Herrera, ale nic nie wychodziło i brakowało im wykończenia. Co nie zmienia faktu - Baskowie mi się bardzo wczoraj podobali.
Obrona też zagubiona i niezgrana, a Rodrigo i jego pech to takie podsumowanie słabej gry.

0

Bartra jest dzisiaj kapitalny.

0

Swoją drogą, pomiędzy meczami odbędą się 'małe derby', Barcelony B i Realu Madryt Castilla w Segunda Division. Kolejka jest planowana na 26 sierpnia.

0

Gerard gra czasem strasznie samolubnie, ale jest utalentowany i to bardzo. Ale chłopak ma dopiero 18 lat, jest młody. Mam nadzieję, że wciąż będzie się rozwijać w naszych rezerwach, bo to przecież druga liga. A jak już będzie dostawać więcej szans w pierwszej drużynie, to wydaje mi się, że na boisku wybiją mu z głowy ciągły drybling. ;)

Zobacz wszystkie

0

@kuba891 Munian miał jakiś uraz, przez co nie wystąpił w pierwszym meczu.
Trochę szkoda, że odpadli, bo ze względu na moją sympatię dla La Liga, trzymałam za nich kciuki.
Mi się wydaje, że im brakowało dobrego rozgrywającego jakim jeszcze rok temu był Thiago. Mata próbował, ale w meczu z Japonią zagrał zupełnie bez błysku. Wczoraj Muniain dzielił, w drugiej połowie Herrera, ale nic nie wychodziło i brakowało im wykończenia. Co nie zmienia faktu - Baskowie mi się bardzo wczoraj podobali.
Obrona też zagubiona i niezgrana, a Rodrigo i jego pech to takie podsumowanie słabej gry.

0

Jak Pedro ma złapać formę, skoro w tym meczu znów grał na środku, gdzie zwyczajnie się gubi?

0

@Chudini, jeśli chodzi o nieobecność Ikera Muniaina w meczu z Barceloną - doznał urazu tuż przed meczem. Ogólnie sezon ma nie najlepszy, jest wyjątkowo nękany przez kontuzje czy właśnie takie drobne urazy, ale prawdą jest też, że najlepszego sezonu nie rozgrywa. Jak i reszta drużyny, ale obecnie widać, że idzie ku lepszemu - Baskowie łapią formę, Iker też gra lepiej. Tylko nie chce się to przełożyć na wyniki (czasem ich skuteczność woła o pomstę do nieba)...

0

Tak, Pedro!

0

Pedro nie nadaje się na środek, marnuje się tu trochę.. Bez szału ten mecz, mam nadzieję, ze druga połowa będzie ciekawsza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?