0

świetne radio ;> fuzja ze SportFM - moim byłą stacją zresztą - wyszła na dobre ;)

0

MEGA ŻAŁOSNE komentarze na el mundo deportivo. I Ci ludzie deklarują się jako CULE 200%...

0

michal2007, po czym wolałbyś? Po obejrzeniu jego profilu w FM-ie? ;) skąd wiesz, że wolałbyś go, skoro nie widziałeś go w akcji? :)

0

Jeśli naprawdę to jego pierwsza kontuzja, to jego zakup był strzałem w dziesiątkę.

0

Tyle że Raul i Bojan mają coś wspólnego - obaj w młodym wieku naprawdę zadziwiali publiczność świetną grą. Raul już jest legendą, a Bojan ma wszelkie zadatki, by nią być.

0

Natomiast co do samej ortografii newsa - Malia, istnieje taki kraj? :P

To może Wala? :D

0

Dlaczego ma kolidować? Wszystko kończy się przed 18.

0

pigul, mi pomogło zainstalowanie K-lite Codec Pack najnowszego.

0

Ja tylko dodam, że to UNICEF-u oglądałem rok temu, i też wsadzaliście newsa z tej okazji ;)

A wiecie może jak nazywa się utwór z czwartej kompilacji?

0

Z tego co widzę kijopek będziemy mieli między tymi spotkaniami tylko jeden mecz LM, jednak w podobnym terminie chyba jest Copa del Rey.

Ale myślę, że spotkanie będzie z niższoligową ekipą, więc zagrają młodsi.

0

Eto'o zostaje? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?