AdeXao
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Międzyrzec Podlaski
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
świetne radio ;> fuzja ze SportFM - moim byłą stacją zresztą - wyszła na dobre ;)
0
MEGA ŻAŁOSNE komentarze na el mundo deportivo. I Ci ludzie deklarują się jako CULE 200%...
0
michal2007, po czym wolałbyś? Po obejrzeniu jego profilu w FM-ie? ;) skąd wiesz, że wolałbyś go, skoro nie widziałeś go w akcji? :)
0
Jeśli naprawdę to jego pierwsza kontuzja, to jego zakup był strzałem w dziesiątkę.
0
Tyle że Raul i Bojan mają coś wspólnego - obaj w młodym wieku naprawdę zadziwiali publiczność świetną grą. Raul już jest legendą, a Bojan ma wszelkie zadatki, by nią być.
0
Natomiast co do samej ortografii newsa - Malia, istnieje taki kraj? :P
To może Wala? :D
0
Dlaczego ma kolidować? Wszystko kończy się przed 18.
0
pigul, mi pomogło zainstalowanie K-lite Codec Pack najnowszego.
0
Ja tylko dodam, że to UNICEF-u oglądałem rok temu, i też wsadzaliście newsa z tej okazji ;)
A wiecie może jak nazywa się utwór z czwartej kompilacji?
0
Z tego co widzę kijopek będziemy mieli między tymi spotkaniami tylko jeden mecz LM, jednak w podobnym terminie chyba jest Copa del Rey.
Ale myślę, że spotkanie będzie z niższoligową ekipą, więc zagrają młodsi.
0
Eto'o zostaje? :D