O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 41
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przyczepie sie moze troche - nie slyszalem nigdy o zazylej rywalizacji, ale o zazartej - to i owszem :)

0

Fajnie to brzmi, kiedy slow 'my' i 'wy' uzywaja ludzie, ktorzy na Camp Nou lub Santiago Bernabeu byli raz/dwa lub w ogole, i z laserami czy oklaskami nie mieli absolutnie nic wspolnego. :)

Troszke ostrozniej z tym identyfikowaniem sie ze swoimi druzynami, bo to czasem naprawde zabawnie wyglada.

0

Jeszcze co do newsa - sytuacja odwrocona o 360 stopni to dokladnie ta sama sytuacja, powinno byc raczej 180 stopni :)

0

Robinho niestety w Milanie. To, co zaoszczedzili na Ibrze zainwestowali w Brazylijczyka.

0

Geble, Kryl - gdyby Barcelona od początku prezentowała takie myślenie, to chyba do tej pory gralibyśmy Christanvalem i Saviolą w składzie. :)

Zobacz wszystkie

0

Nie, tak dobrze jak Dani Alves, Pique, Henry i Yaya.

0

barc119, skoro to dla Ciebie coś tak prostego jak zakup cukierków to wyłóż te 20 mln od siebie.

0

Tytul sugeruje jakby Guardiola ich nie karmil :P

0

ja tam mysle, ze kilku panow nizej (a konkretniej dave i Reaven) albo ma wiek nizszy od mojego albo niedawno dopiero poznaly te strony. tak wiec wybaczcie im :)

0

pigul, mi pomogło zainstalowanie K-lite Codec Pack najnowszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?