Fajnie to brzmi, kiedy slow 'my' i 'wy' uzywaja ludzie, ktorzy na Camp Nou lub Santiago Bernabeu byli raz/dwa lub w ogole, i z laserami czy oklaskami nie mieli absolutnie nic wspolnego. :)
Troszke ostrozniej z tym identyfikowaniem sie ze swoimi druzynami, bo to czasem naprawde zabawnie wyglada.
ja tam mysle, ze kilku panow nizej (a konkretniej dave i Reaven) albo ma wiek nizszy od mojego albo niedawno dopiero poznaly te strony. tak wiec wybaczcie im :)
Komentarze
0
Przyczepie sie moze troche - nie slyszalem nigdy o zazylej rywalizacji, ale o zazartej - to i owszem :)
0
Fajnie to brzmi, kiedy slow 'my' i 'wy' uzywaja ludzie, ktorzy na Camp Nou lub Santiago Bernabeu byli raz/dwa lub w ogole, i z laserami czy oklaskami nie mieli absolutnie nic wspolnego. :)
Troszke ostrozniej z tym identyfikowaniem sie ze swoimi druzynami, bo to czasem naprawde zabawnie wyglada.
0
Jeszcze co do newsa - sytuacja odwrocona o 360 stopni to dokladnie ta sama sytuacja, powinno byc raczej 180 stopni :)
0
Robinho niestety w Milanie. To, co zaoszczedzili na Ibrze zainwestowali w Brazylijczyka.
0
Geble, Kryl - gdyby Barcelona od początku prezentowała takie myślenie, to chyba do tej pory gralibyśmy Christanvalem i Saviolą w składzie. :)
0
Nie, tak dobrze jak Dani Alves, Pique, Henry i Yaya.
0
barc119, skoro to dla Ciebie coś tak prostego jak zakup cukierków to wyłóż te 20 mln od siebie.
0
Tytul sugeruje jakby Guardiola ich nie karmil :P
0
ja tam mysle, ze kilku panow nizej (a konkretniej dave i Reaven) albo ma wiek nizszy od mojego albo niedawno dopiero poznaly te strony. tak wiec wybaczcie im :)
0
pigul, mi pomogło zainstalowanie K-lite Codec Pack najnowszego.