4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
31 latek zmienia 30 latka.. "Barso", gdzie zmierzasz..
0
Sam to wymyśliłeś czy kolega Ci powiedział?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak myślicie, CSKA może w jakis sposób zaskoczyć Real i urwać jakieś punkty?
2
A mi sie wydaję, że wygramy mecz z totkami, poczym Valverde znowu zostanie ogłoszony geniuszem taktycznym i pojawią się na stronie wielcy obrońcy, że Valverde trzeba zaufać itd.
Edit. Do następnego meczu, kiedy znowu przegramy :)
0
Znasz się może co nieco o telewizorach? Mój budżet na telewizor nie byłby jakiś niesamowicie duży (1000 zł) 32 cale byłoby wystarczające, do tej ceny znajdzie się coś "porządnego"?
0
Elo siemandero. Pytanie raczej do osób posiadających PS4. Zabieram się powoli do zakupu owej konsoli i zastanawiam się jak to będzie wszystko chodziło na monitorze, gdyż nie posiadam wystarczająco miejsca na TV w pokoju. Czy obraz będzie znacząco się różnić od tego w TV. Nie będzie żadnych problemów z płynnością?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Polecam obejrzeć, jak tam traktują owe kandydatki..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co tam u żony?
2
Nigdy nie uważałem "siatki" za coś atrakcyjnego. Chyba, że grają akurat kobietki i to powinien być sport dla pań, a nie facetów wypinających dupę na "parkiecie" :p
0
Siatka to siatka tamto. Wczoraj był jakiś ważny mecz czy cuś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie jestem patriotą, więc preferuje bardziej derby Madrytu :p
2
Spóźniłeś się o kilkanaście sekund :p
4
Dzień jak dzień dla ludzi pracujących w gastronomii..
0
Sam sobie odpowiedziałeś ;)
0
Uwaga! Magia! Wpisujesz w Google "La Rambla", 3 link i masz wersję mobilną. [Zobacz Jak]
0
To nie będzie mieć znaczenia, jeżeli odpadniemy w fazie grupowej ;)
2
Pewnie, trzymajmy prawie 31 latka, dajmy nowy kontrakt, niech gra u nas jak najdłużej do 35 lat albo nawet i dłużej..
3
Ostatnio to przegrali 4-1 ;)
67
Zamknąć usta wszystkim, grając przeciwko Wielkiemu Leganes xD
Edit. Leo musiałby strzelić ponad 6 goli, żeby było warte uwagi i najlepiej wszystkie w przeciągu 5 minut :p
0
Dodaj link z La Rambli do ulubionych i po problemie..
4
No way, Sherlock. Panowie znaleźliśmy chyba Kolumba!
0
Rakitic, widzę że bronimy wyniku :)
0
Pozwalam ci postawić na swoim grobie w przyszłości ;)
0
No i co w tym złego? To jest Girona, szybko puknąć i do domu, a nie bawić się w bronienie twierdzy.
PS Vidal nie jeden raz grał na DP w Bayernie
0
Brałem kurs u Wróżbity Macieja, powiem ci jak będzie.. "Girona ciśnie nas w srodku pola , Valverde out"
1
Naprawdę zrozumiałbym, gdyby Vidal grał za Busquetsa, ale... zapomniałem, że gramy z mocarną Gironą, dlatego musimy się porządnie zabunkrować w pomocy..