0

To ty próbujesz wywołać jakąś gownoburze i wiekszosc to widzi..

0

A my dostaliśmy po dupie od wielkiego Leganes.. kto tu szuka wymówek!?

0

Cud, że Barcelona nie dostała więcej niż 2-1 od Leganes, gdyby nie Messi..

1

Widziałeś w jakim składzie wyszedł wczoraj Real, a w jakim dzisiaj Barca xD

0

Końcówka wyglądała jak mecz z Romą, większy pressing ze strony rywala i Barca siada na Amen..

0

I przy okazji tylko Barca w tym sezonie potrafi stracić bramki przez własną głupotę :p

0

"Niby Rakieta mógłby odpocząć, ale widać, że nie chce " Myślałem, że to trener decyduje.

3

Luźna guma, ziomeczku.

1

Tylko czemu naszym włącza się chęć walki, dopiero gdy zaczynamy przegrywać (spójrz dwa mecze w tył). Tak jak w tym meczu nie można im zarzucić niczego bo to była w większości wina Valverde, który powinien zmienić zmęczonych zawodników już w 70 minut, tak w poprzednich dwóch meczach sami sobie zawinili.

2

Jest środek tygodnia.. Ludzie mają do pracy

0

Oddali serducho, tak samo jak stracone bramki w dzisiejszym meczu xD

0

Defe.. co xDD Jak w poprzednim sezonie można było powiedzieć, że głównym i jedynym atutem Barcy była obrona, tak w tym sezonie to... Szkoda gadać.. Dzisiejszy mecz wyglądał jak mecze z presezonu, gramy na wystrzelanie, je**ć defensywę..

8

Leo dzisiaj chyba na niezłych dropsach :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

5 obrońców? Czy ja dobrze widzę xD Valdek chyba narobił w gacie

1

Te spojrzenie Valdka "jeszcze minuta" xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To nie jest śmieszne. On na takiego wygląda. Może prowadzenie takiego dużego w klubu w takich rozgrywkach to dla niego zbyt wiele.

3

Valverde ma wypisany strach na twarzy.. Czy on naprawdę nie wie co zrobić? Nie widzi co się dzieje?

13

Valverde jest chyba zbyt nieśmiały, żeby poprosić o zmiany liniowego xD

0

To jak, Vidal za Coutinho I Obrona Częstochowy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

"irytuje ta jawna niesprawiedliwosc", to co sędziowie między sobą się dogadali, żeby sypać kartkami na Barcelonę?

0

Co ten Semedo tak wysoko ustawiony? Nawet nikt nie kryje jego pleców?!

2

Ehh, jak w poprzednim sezonie Valverde broniła silna obrona tak teraz nie mam pojęcia co go broni. Indywidualne akcję Coutinho w Lidze?

0

Chyba lepszy, jak się zamkniemy to znowu nas dojadą..
Edit. Ohh boi, spóźniłem się.

0

Szkoda tylko, że w Lidze tak nie zapierdziela :/ a mógł powiedzieć, że w tym roku lecimy po tryplet :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Żeby nie było trzeba tak mówić po zakończeniu meczu :/

0

Wow, chyba muszę odpalić dodatkową parę oczów, bo co spojrzę to ten leży na murawie :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?