4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, nie boli ;D Wyjmij kija z pupy, bo zrobisz sobie krzywdę ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra reklama. Muszę dołączyć do grupy, żeby to zobaczyć? :D
4
A to śmieszne. Niczym Barca rok temu, szła po mistrzostwo jak walec, a w LM przegrała z Romą, a to psikus.
2
a może to Ty jesteś nudny, hmmm?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Emocji jak na grzybobraniu. Chyba jeden z nudniejszych finałów jaki widziałem ;p
0
Imo
0
Leo jest po prostu w dołku, a nie, że się oszczędza na ligę mistrzów. U niego to standard, jak przychodzi wiosna tak jego forma, gdzieś w jakimś stopniu zanika.
2
Ale i tak obrońcy Waldka powiedzą, że zjedliśmy ich palcem w pupie..
1
Haha, no tak. Gra była fatalna, ale jest wygrana 3-0, więc po co drążyć temat dalej, zapomnijmy o tym..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cieszy wysokie prowadzenie, ale my nie gramy niczego specjalnego, a ludzie znowu będą wielbić tego trenera po wsze czasy, więcej szczęścia niż gry. Jeszcze 30 minut temu był płacz, że nic nie gramy, a po tych bramkach ( Samobój Varane i karny na Casemiro). Waldek znowu będzie całowany po rękach.. Każdy zapamięta wyniki, ale to co graliśmy w tym meczu to będzie tylko historią..
0
Valverde zmieniaj jak naszybciej Dembusia, bo zaczyna się rozkręcać!!!
0
Niech ten Real strzeli gola, będzie chociaż ciekawie ;)
3
O nie! Stary wstał z ławki!
0
rozgrywa :)
1
Ten wasz przereklamowany Vinicius miał więcej sytuacji niż nasz Wielki Suarez.
1
a każdy wie, że i tak zejdzie Dembele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
jakbym widział drużynę Valverde.. a nie czekaj..
0
Czy bramki w PK na wyjeździe liczą sie podwójnie?
0
Ty już tak nie cwaniakuj!
0
Jest ktoś mi w stanie powiedzieć z jakiego filmu jest ten gif (kategoria Horror)
https://media.giphy.com/media/302zMGqCv2zMQ/giphy.gif
1
Niech wymieni w końcu te protezy na nowszy model, bo już patrzeć się da..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chodziło mi o ostatnie 2 lata, już sie tak nie napinaj Rambo. Calm down, bo poszczuje Ciebie kociakami, mrau!
0
Mario.. Z tobą nie gadam, do łóżka spać. - a kysz
0
Już nie bądź taki skromny ;D kiedy ostatnio byłeś na banicji? U mnie to już będą dobre 3 miechy, aż zapomniałem jak to jest być na wygnaniu :/