0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, nie boli ;D Wyjmij kija z pupy, bo zrobisz sobie krzywdę ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra reklama. Muszę dołączyć do grupy, żeby to zobaczyć? :D

4

A to śmieszne. Niczym Barca rok temu, szła po mistrzostwo jak walec, a w LM przegrała z Romą, a to psikus.

2

a może to Ty jesteś nudny, hmmm?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Emocji jak na grzybobraniu. Chyba jeden z nudniejszych finałów jaki widziałem ;p

0

Imo

0

Leo jest po prostu w dołku, a nie, że się oszczędza na ligę mistrzów. U niego to standard, jak przychodzi wiosna tak jego forma, gdzieś w jakimś stopniu zanika.

2

Ale i tak obrońcy Waldka powiedzą, że zjedliśmy ich palcem w pupie..

1

Haha, no tak. Gra była fatalna, ale jest wygrana 3-0, więc po co drążyć temat dalej, zapomnijmy o tym..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cieszy wysokie prowadzenie, ale my nie gramy niczego specjalnego, a ludzie znowu będą wielbić tego trenera po wsze czasy, więcej szczęścia niż gry. Jeszcze 30 minut temu był płacz, że nic nie gramy, a po tych bramkach ( Samobój Varane i karny na Casemiro). Waldek znowu będzie całowany po rękach.. Każdy zapamięta wyniki, ale to co graliśmy w tym meczu to będzie tylko historią..

0

Valverde zmieniaj jak naszybciej Dembusia, bo zaczyna się rozkręcać!!!

0

Niech ten Real strzeli gola, będzie chociaż ciekawie ;)

3

O nie! Stary wstał z ławki!

0

rozgrywa :)

1

Ten wasz przereklamowany Vinicius miał więcej sytuacji niż nasz Wielki Suarez.

1

a każdy wie, że i tak zejdzie Dembele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jakbym widział drużynę Valverde.. a nie czekaj..

0

Czy bramki w PK na wyjeździe liczą sie podwójnie?

0

Ty już tak nie cwaniakuj!

0

Jest ktoś mi w stanie powiedzieć z jakiego filmu jest ten gif (kategoria Horror)

https://media.giphy.com/media/302zMGqCv2zMQ/giphy.gif

1

Niech wymieni w końcu te protezy na nowszy model, bo już patrzeć się da..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chodziło mi o ostatnie 2 lata, już sie tak nie napinaj Rambo. Calm down, bo poszczuje Ciebie kociakami, mrau!

0

Mario.. Z tobą nie gadam, do łóżka spać. - a kysz

0

Już nie bądź taki skromny ;D kiedy ostatnio byłeś na banicji? U mnie to już będą dobre 3 miechy, aż zapomniałem jak to jest być na wygnaniu :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?