4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szpadla I właśnie taki ustawiłem, ale u mnie nie widać ;o
1
@NaFazieHitman Byyy.. https://www.strawpoll.me/18472655 xD
10
@Skaramuczi A ja myślałem, że to do pięt..
0
@Yoshi94 Proszę bardzo, z samego 2015 roku.
0
@format1977 Ustawiłem jakoś po 8:00.. Może strona przeciążona.
1
@kulek22 Coutinho się u nas nie potrzebnie dusi, ta sama sytuacja co z Gomesem.. Po jakiego groma go na siłę trzymać?
0
Po jakim czasie wskakuje nowy avatar, ustawiłem z rana i dalej mi się nie zmieniło :/
8
@Yoshi94 Szczególnie, że z tej czwórki tylko Messi nie wraca do obrony..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Huck Również nie rozumiem. Jest Rakitic, jest piłeczka, będą grali chłopaki.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cvzx Pewnie była redaktorka.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SeeleyBooth można
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin-dylan Podobno to wymyśliłeś xd
2
@fcbheroes Wincyj tych wykrzykników, wincyj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nihas Tak.
0
@nuter27 iksde.
0
@matirix20 To zależy czy Bartomeu wda się w bójkę ;/
0
@arcziFCB Wystarczy, że chciał przywieźć Coutinho, a dostaliśmy jakiegoś podrabiańca ;D
1
@FCMichalo Bartek wepchnie go siłą do samolotu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@patrykzmc2000 CALMA
1
@filas_m "To jest futbol." Odc. 6
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 Aż przypomniał mi się ten filmik xD