4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I takie mecze dużych klubów to ja rozumiem, a nie ta stypa w Premier League
1
@Starrk iksde? Oni wiecznie mają problem z Atletico.
0
@12Frost12 Wystarczy, że ma kopyto. Dużo nie trzeba, on jest tylko po to, żeby zadupcyć z laczka.
0
Przy takiej formie Mbapiego to ego Vinicjusza długo nie wytrzyma i w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby chciał się ulotnić po sezonie xd
1
3.15 na bramke Mbapiego to było rozbój w biały dzień xd
2
Mbapi daje zarobić, to się szanuje. Gdybym spotkał go na ulicy to bym nawet powiedział do niego "hej".
1
@noface xD
4
Chłopy co wymagają od Sorlotha szybkiego strzału, jak on wykonuje tylko power shoty. Trochę mu zajmuje naładowanie pasku strzału
0
Bramka Mbappe po kursie 3.15, ale kusi kurła
1
@marcin62
0
Ale ten Megabonk jest uzależniający, co za chore gówno xd
Chłop co życie sobie ustawił tworząc takiego bangera
1
W tej Bundeslidze to naprawdę jacyś statyści w obronie. Nikt nie jest zainteresowany nawet Kanem w polu karnym xd
1
@Eklerek Sam się wahałem, ale poszedłem w biały uniform xD Psuje immersje
1
Mniej więcej tak to było xd
0
@MesQueUnClub_87 PC
4
To niezła FIFA, a ja się dziwiłem że biegają ikonami w 9 lidze xD
0
Sprzedać Dżamala
0
@Popitek12 Dobry bait z tym Shadows, popitek.
3
Udany sequel. Gameplayowo podobno lepszy pod każdym względem w porównaniu do Tsushimy
0
@LeoMessiiBarcaPepa Mówię tak dlatego, że jak mają wieczny problem ze “skończeniem” stadionu, żeby nadawał się do użytku to można się spodziewać, że było cięcie kosztów i szukanie alternatyw znając Lapcia
3
@TAN A kto powiedział, że chcą nas zniszczyć xd
1
@mientusek1407 Sami dostaniemy Camp Nou z Temu, wiec nie ma z czego sie cieszyc xd
2
@Eklerek Dalej trzyma poziom, 1 sezon postawił wysoko poprzeczkę.
2
Apple TV+ za frajer na miesiac jak ktoś zainteresowany. Polecam Rozdzielenie jak ktoś nie oglądał.
2
@marcin62 Błagam, niech stonują tą cool fabułke, bo to jest najgorsza rzecz w ostatnich Horizonach
4
Cos w tym jest.
0
@reakwon To była gra pod czysty zysk i żerowanie na marce. Nie bez powodu to było live service.
Później Eidos zrobiło Guardians of the Galaxy i to był dobry pokaz tego co mogli dobrego z Avengers, gdyby dostali więcej swobody.
1
@marcin62 Ucinanie kuponów grze. Przeważnie to były gry rok na wyłączność, a ci dalej uparcie trzymają na tym Epicu 2 lata po premierze.
4
Ładnie