0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I takie mecze dużych klubów to ja rozumiem, a nie ta stypa w Premier League

1

@Starrk iksde? Oni wiecznie mają problem z Atletico.

0

@12Frost12 Wystarczy, że ma kopyto. Dużo nie trzeba, on jest tylko po to, żeby zadupcyć z laczka.

0

Przy takiej formie Mbapiego to ego Vinicjusza długo nie wytrzyma i w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby chciał się ulotnić po sezonie xd

1

3.15 na bramke Mbapiego to było rozbój w biały dzień xd

2

Mbapi daje zarobić, to się szanuje. Gdybym spotkał go na ulicy to bym nawet powiedział do niego "hej".

1

@noface xD

4

Chłopy co wymagają od Sorlotha szybkiego strzału, jak on wykonuje tylko power shoty. Trochę mu zajmuje naładowanie pasku strzału

0

Bramka Mbappe po kursie 3.15, ale kusi kurła

1

@marcin62

0

Ale ten Megabonk jest uzależniający, co za chore gówno xd
Chłop co życie sobie ustawił tworząc takiego bangera



1

W tej Bundeslidze to naprawdę jacyś statyści w obronie. Nikt nie jest zainteresowany nawet Kanem w polu karnym xd


1

@Eklerek Sam się wahałem, ale poszedłem w biały uniform xD Psuje immersje

1

Mniej więcej tak to było xd


0

4

To niezła FIFA, a ja się dziwiłem że biegają ikonami w 9 lidze xD


0

Sprzedać Dżamala

0

@Popitek12 Dobry bait z tym Shadows, popitek.

3

Udany sequel. Gameplayowo podobno lepszy pod każdym względem w porównaniu do Tsushimy

0

@LeoMessiiBarcaPepa Mówię tak dlatego, że jak mają wieczny problem ze “skończeniem” stadionu, żeby nadawał się do użytku to można się spodziewać, że było cięcie kosztów i szukanie alternatyw znając Lapcia

3

@TAN A kto powiedział, że chcą nas zniszczyć xd

1

@mientusek1407 Sami dostaniemy Camp Nou z Temu, wiec nie ma z czego sie cieszyc xd

2

@Eklerek Dalej trzyma poziom, 1 sezon postawił wysoko poprzeczkę.

2

Apple TV+ za frajer na miesiac jak ktoś zainteresowany. Polecam Rozdzielenie jak ktoś nie oglądał.


2

@marcin62 Błagam, niech stonują tą cool fabułke, bo to jest najgorsza rzecz w ostatnich Horizonach

4

Cos w tym jest.


0

@reakwon To była gra pod czysty zysk i żerowanie na marce. Nie bez powodu to było live service.
Później Eidos zrobiło Guardians of the Galaxy i to był dobry pokaz tego co mogli dobrego z Avengers, gdyby dostali więcej swobody.

1

@marcin62 Ucinanie kuponów grze. Przeważnie to były gry rok na wyłączność, a ci dalej uparcie trzymają na tym Epicu 2 lata po premierze.

4

Ładnie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?