6

Pały tirem tak o


0

@Michau98 aha

0

@kuz I bardzo dobrze, niech idzie na wypożyczenie, a nie będzie grzał ławe u Xaviego. Przynajmniej się ogra. Taka Girona by ładnie siadła.

1

@Popitek12 na bambus

0

@Bulbulator Lepiej dochodzić do sytuacji niż ich czasami w ogóle nie mieć (patrz Robercik). W dodatku mamy szczęście, jeżeli chodzi o Urugwajczyków w Barcelonie

0

@Hasszz No, Silent Hill na ostatnim materiale wyglądał tragicznie. Szczególnie walka, o reszcie animacji już lepiej nie wspominać. Nic dziwnego, że Konami tyle czasu wstrzymywało się z pozwoleniem na pokazanie traileru xd

0

Nico, ale EZ. Pieniążki tak o leżały, a ja się jedynie schyliłem

1

Nico dziś ładuje hattricka, a Xavi dostaje oświecenia mówiąc do Lapcia - Ja nie chcieć już Olmo, dawaj mi Williamsa”
PS Jakim cudem kurs na bramkę Nico po 6.50 xd Niech im będzie, mają mojego piątaka

1

Polskie Bloober Team pracuje nad nowym IP z Take Two. Do tego jeszcze pracują nad grą z firmą Skybound Interactive, która należy do twórcy The Walking. Chłopy co są rozrywani z każdej strony, a tu jeszcze mają Remake Silent Hilla do wydania.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale to było chore gówno


0

Autobus dojechał chyba do Silent Hill
https://x.com/aneczkakon69192/status/1784105218847764905

0

To te doyebane transfery o które prosił Xavi? xd

0

@Mocher Jak na niecałe 200 minut w tym sezonie to zrobił swoje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Foszek i chillera na ławeczce do końca kontraktu, a potem do MLS zrobić duo z Rikim. Taki to pożyje.

0

Czego to oni nie wymyślą, żeby wcisnąć reklamy xD Jak nic Youtube skończy w przyszłości jako w pełni płatna platforma albo będą nałożone duże ograniczenia dla darmowych użytkowników.


0

@Emhyr A ile jeszcze jest tych opcji, dziesięć? ;d

0

@Faro A co mają macki Pereza do jego dzisiejszej gry w podstawie?

0

Dawajcie po punkcie Piast i Warta :)

2

@ranger3120 Duścika grają jedynie koneserzy znający każdy pikselek na mapie.

0

Oby remake Code Veronica, byle nie to gówienko RE5.
https://x.com/HazzadorGamin/status/1783868918303805461

0

@marcin62 Kusi, ale podobno niewiele zawartości jest aktualnie. Chociaż z drugiej strony cena nie jest, aż tak wysoka.
Edit. A w sumie jest w game passie (25 ziko). To jednak sprawdze.

2

Drugi dzień z informacją, że Xavi zostaje, a ja dalej nie mogę tego rozchodzić..

0

@kondzix2115 Tym Zubimendim to w ogole ktos jeszcze sie interesuje czy tylko my od kilku okienek łasimy sie na niego xd

22

To niezła reklama xd


7

Tu powoli rodzi się jakaś sekta xd

1

Już tylko rok kontraktu został Xaviemu. Niech Lapcio lepiej się pośpieszy z przedłużeniem, bo nam ucieknie < 3

0

@aspr1me Tak będzie, nie ściemniam.

0

@Kamiloza91 Nie no, jak Xavi zostaje to i De Jonga bedzie tu chciał zatrzymać.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?